Tabela/terminarz

#DrużynaM. Pkt.Bramki
1Korona Kielce92213:5
2Widzew Łódź92018:8
3Sandecja Nowy Sącz81611:7
4Miedź Legnica81511:5
5Podbeskidzie Bielsko-Biała (S) 91513:10
6GKS Tychy9158:8
7ŁKS Łódź91414:11
8Odra Opole91410:10
9Arka Gdynia91314:11
10Skra Częstochowa (B)8117:8
11Chrobry Głogów91110:8
12Resovia Rzeszów 8910:10
13Górnik Polkowice (B)9811:16
14Puszcza Niepołomice989:16
15GKS Jastrzębie977:13
16GKS Katowice (B)9711:19
17Zagłębie Sosnowiec9611:14
18Stomil Olsztyn 947:16

1. kolejka – 01/02 sierpnia

GKS Katowice
Wigry Suwałki 2:0
Zagłębie Sosnowiec Wisła Płock 0:1
Arka Gdynia Zawisza Bydgoszcz 1:1
MKS Kluczbork Chrobry Głogów 0:2
Pogoń Siedlce Dolcan Ząbki 0:4
Miedź Legnica Chojniczanka Chojnice 2:2
GKS Bełchatów Stomil Olsztyn 0:1
Sandecja Nowy Sącz Drutex-Bytovia Bytów 0:1
Olimpia Grudziądz Rozwój Katowice 0:1

2. kolejka – 08/09 sierpnia

Wigry Suwałki Rozwój Katowice 4:0
Drutex-Bytovia Bytów Olimpia Grudziądz 2:2
Stomil Olsztyn Sandecja Nowy Sącz 2:2
GKS Bełchatów Chojniczanka Chojnice 2:1
Miedź Legnica Dolcan Ząbki 1:1
Chrobry Głogów Pogoń Siedlce 1:1
Zawisza Bydgoszcz MKS Kluczbork 2:3
Wisła Płock Arka Gdynia 0:2
GKS Katowice Zagłębie Sosnowiec 0:1

3. kolejka – 15/16 sierpnia

Zagłębie Sosnowiec Wigry Suwałki 2:3
Arka Gdynia GKS Katowice 1:0
MKS Kluczbork Wisła Płock 1:2
Pogoń Siedlce Zawisza Bydgoszcz 0:3
Miedź Legnica Chrobry Głogów 0:2
GKS Bełchatów Dolcan Ząbki 1:1
Sandecja Nowy Sącz Chojniczanka Chojnice 3:1
Olimpia Grudziadz Stomil Olsztyn 2:0
Rozwój Katowice Drutex-Bytovia Bytów 1:1

4. kolejka – 22/23 sierpnia

Wigry Suwałki Drutex-Bytovia Bytów 2:2
Stomil Olsztyn Rozwój Katowice 2:1
Chojniczanka Chojnice Olimpia Grudziądz 2:1
Sandecja Nowy Sącz Dolcan Ząbki 3:2
Chrobry Głogów GKS Bełchatów 1:2
Zawisza Bydgoszcz Miedź Legnica 4:1
Wisła Płock Pogoń Siedlce 0:2
GKS Katowice MKS Kluczbork 5:1
Zagłębie Sosnowiec Arka Gdynia 4:2

5. kolejka – 26 sierpnia (środa)

Arka Gdynia Wigry Suwałki 0:2
MKS Kluczbork Zagłębie Sosnowiec 1:1
Pogoń Siedlce GKS Katowice 2:0
Miedź Legnica Wisła Płock 1:0
GKS Bełchatów Zawisza Bydgoszcz 2:1
Sandecja Nowy Sącz Chrobry Głogów 1:1
Olimpia Grudziądz Dolcan Ząbki 1:1
Rozwój Katowice Chojniczanka Chojnice 1:3
Drutex-Bytovia Bytów Stomil Olsztyn 1:1

6. kolejka – 29/30 sierpnia

Wigry Suwałki Stomil Olsztyn 1:2
Chojniczanka Chojnice Drutex-Bytovia Bytów 1:6
Dolcan Ząbki Rozwój Katowice 1:0
Chrobry Głogów Olimpia Grudziądz 2:1
Zawisza Bydgoszcz Sandecja Nowy Sącz 2:2
Wisła Płock GKS Bełchatów 2:0
GKS Katowice Miedź Legnica 0:1
Zagłębie Sosnowiec Pogoń Siedlce 2:1
Arka Gdynia MKS Kluczbork 1:1

7. kolejka – 05/06 września

MKS Kluczbork Wigry Suwałki 1:1
Pogoń Siedlce Arka Gdynia 2:2
Miedź Legnica Zagłębie Sosnowiec 1:4
GKS Bełchatów GKS Katowice 1:2
Sandecja Nowy Sącz Wisła Płock 1:3
Olimpia Grudziądz Zawisza Bydgoszcz 2:3
Rozwój Katowice Chrobry Głogów 0:1
Drutex-Bytovia Bytów Dolcan Ząbki 1:4
Stomil Olsztyn Chojniczanka Chojnice 2:0

8. kolejka – 12/13 września

Wigry Suwałki Chojniczanka Chojnice 0:1
Dolcan Ząbki Stomil Olsztyn 1:0
Chrobry Głogów Drutex-Bytovia Bytów 0:1
Zawisza Bydgoszcz Rozwój Katowice 2:1
Wisła Płock Olimpia Grudziądz 3:0
GKS Katowice Sandecja Nowy Sącz 2:4
Zagłębie Sosnowiec GKS Bełchatów 0:1
Arka Gdynia Miedź Legnica 2:0
MKS Kluczbork Pogoń Siedlce 3:2

9. kolejka – 19/20 września

Pogoń Siedlce Wigry Suwałki 1:0
Miedź Legnica MKS Kluczbork 4:1
GKS Bełchatów Arka Gdynia 1:1
Sandecja Nowy Sącz Zagłębie Sosnowiec 3:3
Olimpia Grudziądz GKS Katowice 1:0
Rozwój Katowice Wisła Płock 2:1
Drutex-Bytovia Bytów Zawisza Bydgoszcz 2:2
Stomil Olsztyn Chrobry Głogów 2:1
Chojniczanka Chojnice Dolcan Ząbki 1:1
10. kolejka – 26/27 września
Wigry Suwałki Dolcan Ząbki 0:1
Chrobry Głogów Chojniczanka Chojnice 0:1
Zawisza Bydgoszcz Stomil Olsztyn 3:0
Wisła Płock Drutex-Bytovia Bytów 2:1
GKS Katowice Rozwój Katowice 2:2
Zagłębie Sosnowiec Olimpia Grudziądz 0:0
Arka Gdynia Sandecja Nowy Sącz 2:1
MKS Kluczbork GKS Bełchatów 0:0
Miedź Legnica Pogoń Siedlce 1:1
11. kolejka – 03/04 października
Miedź Legnica Wigry Suwałki 0:0
GKS Bełchatów Pogoń Siedlce 0:0
Sandecja Nowy Sącz MKS Kluczbork 1:2
Olimpia Grudziądz Arka Gdynia  1:2
Rozwój Katowice Zagłębie Sosnowiec  0:1
Drutex-Bytovia Bytów GKS Katowice  0:3
Stomil Olsztyn Wisła Płock  1:1
Chojniczanka Chojnice Zawisza Bydgoszcz 0:2
Dolcan Ząbki Chrobry Głogów  1:1
12. kolejka – 10/11 października
Wigry Suwałki Chrobry Głogów 1:2
Zawisza Bydgoszcz Dolcan Ząbki 0:3
Wisła Płock Chojniczanka Chojnice 2:1
GKS Katowice Stomil Olsztyn 2:2
Zagłębie Sosnowiec Drutex-Bytovia Bytów 2:0
Arka Gdynia Rozwój Katowice 4:0
MKS Kluczbork Olimpia Grudziądz 1:0
Pogoń Siedlce Sandecja Nowy Sącz 0:0
Miedź Legnica GKS Bełchatów 1:1
13. kolejka – 17/18 października
GKS Bełchatów Wigry Suwałki 0:2
Sandecja Nowy Sącz Miedź Legnica 3:2
Olimpia Grudziądz Pogoń Siedlce 0:1
Rozwój Katowice MKS Kluczbork 0:1
Drutex-Bytovia Bytów Arka Gdynia 1:1
Stomil Olsztyn Zagłębie Sosnowiec 2:4
Chojniczanka Chojnice GKS Katowice 0:2
Dolcan Ząbki Wisła Płock 0:1
Chrobry Głogów Zawisza Bydgoszcz 3:1
14. kolejka – 24/25 października
Wigry Suwałki Zawisza Bydgoszcz 0:1
Wisła Płock Chrobry Głogów 0:1
GKS Katowice Dolcan Ząbki 2:0
Zagłębie Sosnowiec Chojniczanka Chojnice 2:1
Arka Gdynia Stomil Olsztyn 0:1
MKS Kluczbork Drutex-Bytovia Bytów 1:1
Rozwój Katowice Pogoń Siedlce 2:3
Miedź Legnica Olimpia Grudziądz 4:0
GKS Bełchatów Sandecja Nowy Sącz  1:0
15. kolejka – 31 października
Sandecja Nowy Sącz Wigry Suwałki 1:0
Olimpia Grudziądz GKS Bełchatów  1:3
Rozwój Katowice Miedź Legnica  2:1
Drutex-Bytovia Bytów Pogoń Siedlce  3:1
Stomil Olsztyn MKS Kluczbork  1:0
Chojniczanka Chojnice Arka Gdynia  2:3
Dolcan Ząbki Zagłębie Sosnowiec  4:1
Chrobry Głogów GKS Katowice  0:0
Zawisza Bydgoszcz Wisła Płock  1:3
16. kolejka – 07/08 listopada
Wigry Suwałki Wisła Płock 1:2
GKS Katowice Zawisza Bydgoszcz 1:0
Zagłębie Sosnowiec Chrobry Głogów 2:0
Arka Gdynia Dolcan Ząbki 3:2
MKS Kluczbork Chojniczanka Chojnice 1:3
Pogoń Siedlce Stomil Olsztyn 0:1
Miedź Legnica Drutex-Bytovia Bytów 2:0
GKS Bełchatów Rozwój Katowice 0:2
Sandecja Nowy Sącz Olimpia Grudziądz 0:0
17. kolejka – 14/15 listopada
Olimpia Grudziądz Wigry Suwałki 0:2
Rozwój Katowice Sandecja Nowy Sącz 2:0
Drutex-Bytovia Bytów GKS Bełchatów 2:2
Stomil Olsztyn Miedź Legnica 0:1
Chojniczanka Chojnice Pogoń Siedlce 1:0
Dolcan Ząbki MKS Kluczbork 1:1
Chrobry Głogów Arka Gdynia 0:1
Zawisza Bydgoszcz Zagłębie Sosnowiec 6:1
Wisła Płock GKS Katowice 2:0
18. kolejka – 21/22 listopada
Wigry Suwałki GKS Katowice 0:1
Wisła Płock Zagłębie Sosnowiec 3:1
Zawisza Bydgoszcz Arka Gdynia 2:2
Chrobry Głogów MKS Kluczbork 5:1
Dolcan Ząbki Pogoń Siedlce 6:1
Chojniczanka Chojnice Miedź Legnica 1:0
Stomil Olsztyn GKS Bełchatów 0:2
Drutex-Bytovia Bytów Sandecja Nowy Sącz 1:0
Rozwój Katowice Olimpia Grudziądz 0:2
19. kolejka – 28/29 listopada
Rozwój Katowice Wigry Suwałki 1:3
Olimpia Grudziądz Drutex-Bytovia Bytów 1:1
Sandecja Nowy Sącz Stomil Olsztyn 0:2
Chojniczanka Chojnice GKS Bełchatów 2:0
Dolcan Ząbki Miedź Legnica 3:4
Pogoń Siedlce Chrobry Głogów 1:0
MKS Kluczbork Zawisza Bydgoszcz 0:1
Arka Gdynia Wisła Płock 4:2
Zagłębie Sosnowiec GKS Katowice 2:1

 54 total views,  2 views today

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *