NA GORĄCO

Puchar Polski 2016/2017

Runda wstępna
16-17 lipca 2016
uczestnicy: 16 zwycięzców Pucharu Polski na szczeblu regionalnym, 18 zespołów II ligi z sezonu 2015/16 oraz 6 zespołów I ligi z sezonu 2015/16 z miejsc 13-18

Nadwiślan Góra - Legionovia Legionowo0:3 (walkower)
15.07.2016, godz. 17:00Raków Częstochowa - Wisła Puławy
Piotr Malinowski 41', Tomasz Płonka 115' - Mateusz Pielach 5'
2:1 pd.
16.07.2016, godz. 16:00Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Znicz Pruszków
Rafał Maciejewski 71', Karol Drwęcki 90' - Maciej Machalski 90' (rzut karny)
2:1
16.07.2016, godz. 17:00Wda Świecie - Rozwój Katowice
Maciej Rożnowski 17', 30', Patryk Urbański 82'
3:0
16.07.2016, godz. 17:00JKS Jarosław - ROW Rybnik
Bartłomiej Raba 23', Paweł Hass 63' - Mariusz Muszalik 11' (rzut karny), Gabriel Nowak 86', Paweł Jaroszewski 99'
2:3 pd.
16.07.2016, godz. 17:00Lechia Tomaszów Mazowiecki - Stal Mielec
Szymon Sobczak 70', Sebastian Szczepański 90'
0:2
16.07.2016, godz. 17:00ŁKS Łomża - GKS Tychy
Daniel Lemański 17', Mariusz Baranowski 57' - Mateusz Mączyński 25', Łukasz Grzeszczyk 51' (rzut karny), 103' (rzut karny)
2:3 pd.
16.07.2016, godz. 17:00KKS Kalisz - MKS Kluczbork
Błażej Ciesielski 41', Rafał Jankowski 66', 90', 101' Przemek Balcerzak 94' - Rafał Niziołek 19' 51'(rzut karny), Patryk Gondek 23', Michał Kojder 60'
5:4 pd.
16.07.2016, godz. 17:00Chełmianka Chełm - Olimpia Zambrów1:3 pd.
16.07.2016, godz. 17:00Błękitni Stargard Szczeciński - Gryf Wejherowo
Przemysław Brzeziański 22', 82', Michał Magnuski 25', Maciej Więcek 90' - Mateusz Kuzimski 87'
4:1
16.07.2016, godz. 17:30Odra Opole - Siarka Tarnobrzeg
Hubert Tomalski 1', Patryk Szewc 61', Marcin Stromecki 93'
0:3
16.07.2016, godz. 17:30GKS Jastrzębie - Olimpia Grudziądz
Daniel Szczepan 84'
1:0
16.07.2016, godz. 18:00Miedź II Legnica - GKS Bełchatów
Adrian Wójcik 24' - Marcin Grolik 34', Szymon Zgarda 39', Aghwan Papikjan 80', 90'
1:4
16.07.2016, godz. 18:00Garbarnia Kraków - Puszcza Niepołomice
Maciej Domański 24'
0:1
16.07.2016, godz. 18:00Stilon Gorzów Wielkopolski - Pogoń Siedlce
Grzegorz Tomasiewicz 7, Damian Świerblewski 61, Cezary Demianiuk 81
0:3
16.07.2016, godz. 18:00Pogoń Lębork - Kotwice Kołobrzeg
0:6
16.07.2016, godz. 18:00Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola
Maciej Filipowicz 34', Szymon Stanisławski 55', 69', Dawid Kwiek 77'
4:0
17.07.2016, godz. 17:00Świt Skolwin (Szczecin) - Polonia Bytom 0:0 k. 4:5

I runda
23-27 lipca
uczestnicy: 20 zwycięzców rundy wstępnej oraz 12 zespołów I ligi z sezonu 2015/16 z miejsc 1-12.

22.07.2016, godz 18:30Radomiak Radom
Leandro 6' (rzut karny)
-GKS Katowice1:0
22.07.2016, godz 19:00ROW Rybnik
Mariusz Muszalik 85' (rzut karny)
-Stomil Olsztyn
Rafał Kujawa 27', Karol Żwir 34', 37'
1:3
23.07.2016, godz 13:00Olimpia Zambrów
Sebastian Szerszeń 12', Bartosz Biel 90'
-GKS Tychy
Mateusz Mączyński 71'
2:1
23.07.2016, godz 16:00Świt Nowy Dwór Mazowiecki-Wigry Suwałki
Kamil Adamek 44'
0:1
23.07.2016, godz 17:00Wda Świecie
Maciej Rożnowski 84
-Puszcza Niepołomice
Daniel Barbus 27', Filip Wójcik 94 '
1:2 pd.
23.07.2016, godz 17:00Kszo Ostrowiec Świętokrzyski
Mateusz Podstolak 90', Łukasz Jamróz 110'
-Pogoń Siedlce
Grzegorz Tomasiewicz 11'
2:1 pd.
23.07.2016, godz 17:00KKS Kalisz
Rafał Jankowski 41'
-Polonia Bytom1:0
23.07.2016, godz 17:00Raków Częstochowa
Dawid Kamiński 61', Damian Warchoł 71'
-Chrobry Głogów
Michał Ilków-Gołąb 29', Damian Kowalczyk 90'
2:2 k. 6:5
23.07. 2016, godz 17:00Siarka Tarnobrzeg
Marcin Stefanik 8' (rzut karny), Daniel Koczon 90'
-Sandecja Nowy Sącz
Maciej Małkowski 49' (rzut karny), 99', 102', Bartłomiej Dudzic 70'
2:4 pd.
23.07.2016, godz 17:00Błękitni Stargard Szczeciński
Wojciech Fadecki 18'
-Bytovia Bytów
Łukasz Wróbel 45' (rzut karny), Artur Formela 57'
1:2
23.07.2016, godz. 17:30Legionovia Legionowo-Zagłębie Sosnowiec
Sebastian Dudek 52' (rzut karny), Kamil Wiktorski 74', Jakub Wilk 90'
0:3
23.07.2016, godz 17:30GKS Bełchatów
Patryk Rachwał 19' (rzut karny)
-Miedź Legnica
Michał Stasiak 90'
1:1 k. 6:7
23.07.2016, godz 18:00Kotwica Kołobrzeg
Sebastian Bartlewski 13', Remigiusz Szywacz 40'
-Chojniczanka Chojnice
Paweł Zawistowski 43', Jakub Biskup 82', Andrzej Rybski 90'
2:3
26.07.2016, godz 18:00Rominta Gołdap
Michał Mościński 90'
-Arka Gdynia
Adam Marciniak 19', Rafał Siemaszko 25', Szymon Lewicki 63', Przemysław Stolc 76'
1:4
27.07.2016, godz 19:00Stal Mielec
Szymon Sobczak 17′, 90′, Krystian Getinger 27′ (rzut karny), Sebastian Łętocha 54′
-Wisła Płock
Emil Drozdowicz 6′, Damian Piotrowski 11′, Siergiej Kriwiec 81′
4:3

II runda
9-11 sierpnia
uczestnicy: 15 zwycięzców I rundy, GKS Jastrzębie oraz 16 zespołów Ekstraklasy z sezonu 2015/16.

9.08.2016, 17:00Olimpia Zambrów-Arka Gdynia
Marcus Vinícius 90' (rzut karny)
0:1
9.08.2016, 17:00Kszo Ostrowiec Świętokrzyski
Łukasz Jamróz 63', 81', Klaudiusz Łatkowski 78' (rzut karny)
-Raków Częstochowa
Konrad Zaradny 42', Przemysław Oziębała 50'
3:2
9.08.2016, 17:00Puszcza Niepołomice
Kamil Laczek 104'
-Korona Kielce
Vanja Markovic 100'
1:1 k. 3:2
9.08.2016, 17:30Zagłębie Sosnowiec
Žarko Udovičić 21', Sebastian Dudek 69' (rzut karny), Tin Matić 87'
-Wisła Kraków
Adam Mójta 42', Krzysztof Drzazga 75', Tomasz Nowak 77' (samobój), Denis Popovič 110' (rzut karny)
3:4 pd.
9.08.2016, 18:00Miedź Legnica
Petteri Forsell 10' (rzut karny), 80'
-Górnik Łęczna
Vojo Ubiparip 4', Kamil Poźniak 46', Bartosz Śpiączka 66'
2:3
9.08.2016, 19:00Podbeskidzie Bielsko-Biała-Lech Poznań
Tomasz Kędziora 43', Nicki Bille Nielsen 63', 86'
0:3
9.08.2016, 19:45Wigry Suwałki
Kuku 45', Kamil Zapolnik 70'
-Termalica Nieciecza
Dawid Nowak 72'
2:1
9.08.2016, 20:30Cracovia-Jagiellonia Białystok
Karol Świderski 46'
0:1
10.08.2016, 17:00GKS Jastrzębie
Piotr Pacholski 10', Wojciech Caniboł 35'
-Radomiak Radom
Kamil Cupriak 1'
2:1
10.08.2016, 17:00Włókniarz Kalisz-Pogoń Szczecin
Łukasz Zwoliński 14', 51', Spas Delew 24', Gracjan Jaroch 89'
0:4
10.08.2016, 17:30Sandecja Nowy Sącz
Wojciech Trochim 83' (rzut karny)
-Śląsk Wrocław
Bence Mervo 31', Alvarinho 109'
1:2 pd.
10.08.2016, 19:00Drutex-Bytovia Bytów
Jakub Bąk 86'
-Zagłębie Lubin1:0
10.08.2016, 20:00Chojniczanka Chojnice
Michał Jakóbowski 35', Łukasz Kosakiewicz 81'
-Stal Mielec2:0
10.08.2016, 20:30Górnik Zabrze
Bartosz Kopacz 54', 105', Rafał Kurzawa 61'
-Legia Warszawa
Kasper Hamalainen 37', Nemanja Nikolić 39'
3:2 pd.
11.08.2016, 19:45Stomil Olsztyn-Ruch Chorzów0:0 k. 6:7
24.08.2016, 18:00Piast Gliwice-Lechia Gdańsk0:0 k. 3:5

III runda
20-22 września
uczestnicy: 16 zwycięzców II rundy.

20.09.2016, 14:45GKS Jastrzębie
Kamil Szymura 62'
-Górnik Łęczna
Radosław Pruchnik 93'
1:1 k. 7:6
20.09.2016, 20:30Górnik Zabrze-Wigry Suwałki
Kamil Zapolnik 26', Kamil Adamek 89'
0:2
21.09.2016, 14:45Puszcza Niepołomice
Maciej Domański (rzut karny) 86'
-Lechia Gdańsk
Flavio Paixao 66'
1:1 k. 4:2
21.09.2016, 20:45Ruch Chorzów-Lech Poznań
Marcin Robak 14', Radosław Majewski 30', Szymon Pawłowski 52'
0:3
22.09.2016, 17:30KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Michał Stachurski 75'
-Arka Gdynia
Paweł Abbott 30', Tadeusz Socha 41'
1:2
22.09.2016, 20:30Bytovia Bytów
Marek Opałacz 11', Łukasz Wróbel 33' (rzut karny), Mateusz Klichowicz 67'
-Śląsk Wrocław3:0
27.09.2016, 17:45Chojniczanka Chojnice
Patryk Mikita `5
-Wisła Kraków
Rafał Boguski `3, Krzysztof Mączyński `76

1:2
28.09.2016, 17:45Pogoń Szczecin
Adam Frączczak '21 (rzut karny), Kamil Drygas '67, Ádám Gyurcsó '86, Ricardo Nunes '89
-Jagiellonia Białystok
Fedor Černych `36
4:1

Ćwierćfinał (pierwsze spotkania)
25-27 października
uczestnicy: 8 zwycięzców III rundy.

25-27.10.2016GKS Jastrzębie
`45+2 Canibol (K)
-Wigry Suwałki
`12 Zapolnik, `76 Adamek
1-2
25-27.10.2016Bytovia Bytów
`29 Surydkowski, `83 Bąk
-Arka Gdynia
` 85 Abott
2-1
25-27.10.2016Lech Poznań
`78 Kownacki
-Wisła
`48 Brożek
1-1
25-27.10.2016Puszcza Niepołomice
`84 Orlowski
-Pogoń
`21 Nunes, `56 Frątczak
1-2

Ćwierćfinał (rewanżowe spotkania)
16-17 listopada oraz
29-30 listopada lub 1 grudnia
uczestnicy: 8 zwycięzców III rundy.

Wigry Suwałki-GKS Jastrzębie
Bytovia Bytów-Arka Gdynia
Chojniczanka/Wisła-Lech Poznań
Puszcza Niepołomice-Pogoń
Przejdź do paska narzędzi