W meczu 9. kolejki angielskiej Barclays Premier League Liverpool zaledwie zremisował u siebie z Hull City 0:0.

Piłkarze Liverpoolu w tym sezonie nie imponują formą. W lidze co prawda zajmują miejsce w czołówce, ale z dużą już stratą do liderującej Chelsea. Z kolei w ostatniej kolejce Ligi Mistrzów “The Reds” zostali rozbici u siebie przez Real Madryt, ulegając “Królewskim” 0:3.
W spotkaniu z Hull od początku mieli jednak wyraźną przewagę. Sytuacji do zdobycia goli było jednak jak na lekarstwo. W ciągu pierwszych 45 minut gospodarze oddali dwa celne strzały na bramkę rywali, ale żaden z nich nie był na tyle groźny, aby mógł przynieść im prowadzenie. W pierwszej połowie bramki nie padły.

W drugiej części spotkania gra wyglądała podobnie. Stroną dominującą byli gospodarze, którzy oddali łącznie w całym meczu 17 strzałów. Żaden z nich nie był jednak na tyle precyzyjny, aby przynieść bramkę i w konsekwencji zwycięstwo. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Liverpool FC – Hull City 0:0