Polska – Czarnogóra: czas na przełamanie kompleksów i dopełnienie eliminacji MŚ

Kamil Chmielewski

Za tydzień mecz Polski z Czarnogórą – wydarzenie które jest właściwie bezprecedensowe, jeśli chodzi o skalę zaangażowania, a także wszelkie inne aspekty, które musimy tutaj brać pod uwagę. Jest to właściwie mecz o być, albo nie być, a także o pokazanie się z jak najlepzej strony – liderem jest się bowiem nie tylko w statystykach i rankingach, lecz trzeba być nim na boisku!

Polska reprezentacja będzie miała okazję to pokazać już niedługo. Mamy dobre argumenty, albowiem po krótkiej przerwie, do kadry wraca Grzegorz Krychowiak, w którym jest wielka nadzieja, jeśli chodzi o środek pola, który bez niego funkcjonował nie do końca dobrze – tym razem Grzegorz również będzie musiał się przedstawić z jak najlepszej formy, albowiem po kilku udanych występach w nowej lidze, kadra liczy na jego pewność w środku pola.

Sytuacja w tabeli fazy grupowej MŚ:

Aktualnie Polska przewodzi tabeli. Mamy 19 punktów, a następne dwa miejsca kwalifikacyjne obejmuje Czarnogóra i Dania, które posiadają po 16 punktów. Oznacza to, iż wygrana którejkolwiek z drużyn, bardzo utrudnia nam sprawę, albowiem zrównamy się punktami z daną drużyną, a chcąc liczyć na dobrego rywala w MŚ, musimy wystartować z pierwszego miejsca.

Gdzie i kiedy odbędzie się mecz – jak go oglądać ?

Tym razem mecz odbędzie się na Warszawskim stadionie narodowym. Termin meczu to 8 października, godzina 18:00.

Jeśli chodzi o transmisję z tego spotkania, możemy w dużej mierze polecić kanał TVP, gdzie mecz będzie transmitowany.

Dla osób, które nie mają dostępu do kablówki, lecz internetu, również proponujemy wybór tego typu kanału w transmisji on-line.

Oprócz tego, relację tekstową przeprowadzi Polski bukmacher online, który daje dostęp do najważniejszych skrótów ze spotkania, a także udostępnia zakłady bukmacherskie w Polskim internecie.

Jest to również jeden z największych sponsorów Polskich drużyn w różnych kategoriach. Znany jest ze sponsoringu takich drużyn, jak Motor Lublin, czy Śląsk Wrocław! Jest inwestorem również wielu drużyn żużlowych w naszym kraju!

Polska reprezentacja potrzebuje naszej uwagi, dlatego pokażmy kolejny raz, że jesteśmy z nią do końca. Dajmy się ponieść emocjom i zapewnijmy Polakom wsparcie, a oni nam awans!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.