eWinner II Liga: Radunia Stężyca – Olimpia Elbląg, Transmisja na żywo na platformach streamingowych. Gdzie oglądać mecze eWinner II Ligi?

Źródło: PZPN

Mecz Radunia Stężyca – Olimpia Elbląg będzie można obejrzeć na żywo w niedzielę. Niestety żadna polska telewizja nie transmituje tego spotkania, ale będzie można je obejrzeć na platformie WP Pilot.

Radunia przed sezonem była typowana jako jeden z kilku głównych faworytów do awansu. Klub ze Stężycy zawodzi jednak swoich kibiców i obecnie jest w strefie spadkowej. W niedzielę gospodarze będą mieli szansę, aby z niej się wygrzebać, ale Olimpia Elbląg celuje w baraże, a do tego są jej potrzebne punkty w każdym spotkaniu i w Stężycy także będą chcieli je zdobyć.

Gdzie oglądać mecz Radunia Stężyca – Olimpia Elbląg?

W niedzielę o godzinie 16:00 Radunia Stężyca zmierzy się z Olimpią Elbląg w ramach 12. kolejki eWinner II Ligi. Niestety żadna polska telewizja nie transmituje tego spotkania.

Transmisja online u bukmacherów 

Niestety żaden bukmacher nie ma w ofercie transmisji tego spotkania.

Transmisja na żywo na platformach streamingowych

Potyczkę pomiędzy Radunią a Olimpią będzie można obejrzeć natomiast w internecie. Stream będzie dostępny na platformie WP Pilot.

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

x