Bielik: Jestem pewny, że będę grał w pierwszej reprezentacji

cafc.co.uk

20-letni Krystian Bielik udzielił wywiadu “Super Expressowi”, w którym zapowiada, że jest przyszłością reprezentacji Polski. Obecnie zawodnik przebywa na zgrupowaniu kadry U-21.

– Jestem pewny, że będę grał w pierwszej reprezentacji, więc tak – czuję się przyszłością polskiej piłki. Jestem młody i wciąż robię postępy. Wcześnie zacząłem grać w ekstraklasie, wcześnie wyjechałem do Arsenalu, wszystko idzie w dobrą stronę – powiedział już na samym początku Bielik.

W ubiegłym sezonie Krystian Bielik został wypożyczony z Arsenalu do Walsall, lecz przez uraz nie wystąpił w żadnym oficjalnym spotkaniu – Przypadkowo upadłem, wyskoczył mi bark, była operacja. Potem zagrałem dwa mecze i naderwałem mięsień dwugłowy. Mocno pracowałem z fizjoterapeutami, bo chciałem pójść na wypożyczenie. Poszedłem i po tygodniu treningów, znów coś się stało z tym mięśniem… – przypomina piłkarz.

cała rozmowa:  https://sport.se.pl/pilka-nozna/reprezentacja-polski/krystian-bielik-jestem-przyszloscia-polskiej-pilki-aa-YwTM-RC44-w5KL.html

źródło: Super Express / własne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi