Celta Vigo w ćwierćfinale ligi europejskiej

prensafutbol.cl

Celta Vigo wygrała 2:0 z FK Krasnodarem i pewnie awansowała do ćwierćifnału Ligi Europejskiej.

W pierwszej połowie Krasnodar miał jedną dogodną sytuację, jednak Alvarez poradził sobie z groźnym strzałem z rzutu wolnego Pereyry. Drugą połowę lepiej zaczęli gości. W 53.minucie Hugo Mallo najlepiej odnalazł się w polu karnym i pięknym uderzeniem w okienko otworzył wynik spotkania. Krasnodar rzucił się do ataku, jednak dziś nikt nie mógł pokonać dobrze sprawującego się w bramce Alvareza. Na 10. minut przed końcem Celta przeprowadziła skuteczny kontratak i przekreślili marzenia gospodarzy o ćwierćfinale. Iago Aspas świetnym lobem podwyższył wynik meczu. Na domiar złego Krasnodar kończył mecz w “10”, Charles Kabore otrzymał drugą żółtą kartkę. Celta pewnie pokonuje w dwumeczu Krasnodar i czeka na piątkowe losowanie ćwierćfinałów.

Krasnodar 0:2 Celta