Rozkład jazdy: 29.04-05.05.2016
Program transmisji dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.
Piątek 29.04.2016
00:25. SportKlub
Copa Libertadores: Independiente del Valle- River Plate (Marcin Pawłowski)
02:40. SportKlub
Copa Libertadores: Cerro Porteno – Boca Juniors (Bartłomiej Rabij)
17:55. Eurosport 2
Ekstraklasa: Górnik Zabrze – Śląsk Wrocław (Edward Durda, Sławomir Chałaśkiewicz – z Zabrza)
20:00. CANAL+ Sport
Super Piątek (Cezary Olbrycht, Andrzej Juskowiak – z Chorzowa)
20:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Ruch Chorzów – Cracovia (Bartosz Gleń, Kamil Kosowski – z Chorzowa)
20:25. Polsat Sport Extra
1. liga: Wisła Płock – Stomil Olsztyn (Cezary Kowalski, Wojciech Kowalczyk – z Płocka)
20:25. Eleven
Ligue 1: Paris Saint-Germain – Stade Rennes (Mateusz Święcicki, Stefan Białas)
20:25. Eleven Sports
La Liga: Sporting Gijon – SD Eibar (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)
20:25. Eurosport 2
Bundesliga: FC Augsburg – FC Köln (Andrzej Janisz, Tomasz Hajto)
21:55. SportKlub
Liga portugalska: Sporting Braga – Vitoria Setubal (Łukasz Wiśniowski)
Sobota 30.04.2016
12:00. Weszło
Stan Futbolu (Krzysztof Stanowski, Paweł Zarzeczny, Radosław Matusiak, Mateusz Borek, Łukasz Wiśniowski)
13:25. Eleven
Liga szkocka: Heart of Midlothian – Celtic Glasgow (Marcin Grzywacz, Piotr Czachowski)
15:25. Eurosport 2
Bundesliga: Bayern Monachium – Borussia Mönchengladbach (Mateusz Borek, Tomasz Hajto)
15:40. CANAL+ Sport
Gorączka piłkarskiej soboty (Krzysztof Marciniak, Maciej Murawski)
15:55. CANAL+ Sport
Premier League: Newcastle United – Crystal Palace (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)
15:55. Eleven
La Liga: Real Sociedad San Sebastian – Real Madryt (Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała)
16:55. Eleven Sports
Ligue 1: AS Saint-Etienne – FC Toulouse (Mateusz Święcicki, Stefan Białas)
17:55. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Termalica Bruk-Bet Nieciecza – Górnik Łęczna (Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski – z Niecieczy)
18:10. Eleven
La Liga: Atletico Madryt – Rayo Vallecano (Michał Mitrut, Marcin Gazda)
18:25. CANAL+ Sport 2
Premier League: Arsenal Londyn – Norwich City (Przemysław Pełka, Rafał Nahorny)
18:25. Eurosport 2
Bundesliga: Bayer Leverkusen – Hertha Berlin (Edward Durda, Radosław Gilewicz)
18:25. Polsat Sport Extra
Liga rosyjska: Lokomotiw Moskwa – Spartak Moskwa (Grzegorz Michalewski)
19:25. SportKlub
Liga portugalska: FC Porto – Sporting CP (Łukasz Wiśniowski)
20:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Korona Kielce – Wisła Kraków (Adam Marchliński, Grzegorz Mielcarski – z Kielc)
20:25. Eleven
La Liga: Betis Sewilla – FC Barcelona (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)
20:40. Eleven Sports
Serie A: Chievo Werona – ACF Fiorentina (Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski)
21:55. Eurosport 2
MLS: Seattle Sounders – Columbus Crew (Adam Kotleszka)
22:20. Eleven
La Liga: Granada CF – UD Las Palmas (Michał Mitrut, Marcin Gazda)
22:30. CANAL+ Sport
Liga+ (Rafał Dębiński)
Niedziela 01.05.2016
11:00. Polsat Sport
Cafe Futbol (Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Wojciech Kowalczyk, Bogusław Leśnodorski)
12:25. Eleven
Serie A: Juventus Turyn – Carpi FC 1909 (Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski)
12:30. PolsatSport.pl
Cafe Futbol Dogrywka (Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Wojciech Kowalczyk, Bogusław Leśnodorski)
12:35. Polsat Sport
1. liga: Zagłębie Sosnowiec – Rozwój Katowice (Leszek Bartnicki, Andrzej Iwan – z Sosnowca)
12:55. CANAL+ Sport
Premier League: Swansea City – Liverpool FC (Przemysław Pełka, Rafał Nahorny)
14:25. Polsat Sport News
Liga holenderska: Ajax Amsterdam – Twente Enschede (Cezary Kowalski)
14:55. CANAL+
Premier League: Manchester United – Leicester City (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)
14:55. Eleven
Serie A: AC Milan – Frosinone Calcio (Mateusz Święcicki, Radosław Majdan)
15:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Podbeskidzie Bielsko-Biała (Rafał Wolski, Wojciech Jagoda – z Białegostoku)
15:55. Eleven Sports
La Liga: Espanyol Barcelona – Sevilla FC (Michał Mitrut, Marcin Gazda)
16:55. SportKlub
Liga portugalska: Estoril – Maritimo (Jakub Polkowski)
17:25. CANAL+ Sport
Premier League: Southampton FC – Manchester City (Bartosz Gleń, Rafał Nahorny)
17:55. CANAL+
Ekstraklasa: Piast Gliwice – Pogoń Szczecin (Rafał Dębiński, Grzegorz Mielcarski – z Gliwic)
17:55. Eleven
Liga belgijska: Club Brugge – KRC Genk (Dominik Guziak)
18:25. Polsat Sport Extra
Liga ukraińska: Szachtar Donieck – Dynamo Kijów (Marek Kleitz)
19:10. SportKlub
Liga portugalska: Arouca – Nacional (Julian Kowalski)
20:00. CANAL+
Liga+ Extra (Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski, Tomasz Wieszczycki, Sławomir Stempniewski, Sławomir Peszko)
20:25. Eleven Sports
La Liga: Valencia CF – Villarreal CF (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)
20:40. Eleven
Serie A: Lazio Rzym – Inter Mediolan (Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski)
21:25. SportKlub
Liga portugalska: Uniao Madeira – Academica Coimbra (Marcin Pawłowski)
21:45. Eurosport 2
MLS: Portland Timbers – Toronto FC
23:00. CANAL+ Sport 2
Sport+ (Przemysław Rudzki, Żelisław Żyżyński)
Poniedziałek 02.05.2016
12:00. Przegląd Sportowy
Euro Misja 2016 (Michał Pol, Przemysław Rudzki, Dariusz Szpakowski, Tomasz Leśniak)
14:30. Polsat Sport
Puchar Polski: Studio (Jerzy Mielewski, Jarosław Araszkiewicz, Dariusz Dziekanowski, Roman Kołtoń, Jacek Magiera – z Warszawy)
15:25. Eleven Sports
Championship: Brighton & Hove Albion FC – Derby County FC (Michał Mitrut)
15:50. Polsat; Polsat Sport
Puchar Polski: Legia Warszawa – Lech Poznań (Mateusz Borek, Waldemar Prusik – z Warszawy)
16:55. Eleven
Mecz Legend: Anglia – Niemcy (Patryk Mirosławski, Mateusz Święcicki)
17:40. Eleven Sports
Championship: Burnley FC – Queens Park Rangers (Marcin Grzywacz)
18:25. Eurosport 2
2. Bundesliga: Karlsruher SC – SV Sandhausen
18:55. Eleven
Serie A: Genoa CFC – AS Roma (Piotr Dumanowski, Radosław Majdan)
20:00. CANAL+ Sport
Ekstraklasa po godzinach (Krzysztof Marciniak, Piotr Włodarczyk)
20:00. SportKlub
Cwany Gapa (Kamil Gapiński, Krzysztof Stanowski)
20:15. TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski, Marcin Żewłakow, Jerzy Engel, Michał Kołodziejczyk)
20:25. Eleven Sports
La Liga: Malaga CF – UD Levante (Marcin Pawłowski, Dominik Guziak)
20:25. Eurosport 2
Bundesliga: Werder Brema – VfB Stuttgart
20:55. CANAL+ Sport
Premier League: Chelsea Londyn – Tottenham Hotspur (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny)
20:55. Eleven
Serie A: SSC Napoli – Atalanta Bergamo (Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski)
21:00. Polsat Sport News
Magazyn 1. ligi (Leszek Bartnicki, Mateusz Majak)
21:00. Ekstraklasa.TV
Magazyn Ekstraklasy (Tomasz Włodarczyk, Dariusz Dziekanowski, Robert Błoński)
23:30. TVP Info
Gol Ekstra (Rafał Patyra)
Wtorek 03.05.2016
19:00. Eleven
Eleven Gol (Mateusz Święcicki, Piotr Dumanowski, Patryk Mirosławski)
20:15. CANAL+
Liga Mistrzów: Studio (Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski, Maciej Murawski, Tomasz Wieszczycki)
20:40. CANAL+
Liga Mistrzów: Bayern Monachium – Atletico Madryt (Rafał Wolski, Marcin Baszczyński – z Monachium)
22:45. CANAL+
Liga Mistrzów: Studio (Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski, Maciej Murawski, Tomasz Wieszczycki, Piotr Salak)
Przegląd Sportowy
Total Fussball (Michał Pol, Michał Trela, Tomasz Urban)
Środa 04.05.2016
02:40. SportKlub
Copa Libertadores: Atlético Nacional – Huracán (Bartłomiej Rabij)
04:40. SportKlub
Copa Libertadores: UNAM – Deportivo Tachira (Bartłomiej Rabij)
20:15. CANAL+
Liga Mistrzów: Studio (Krzysztof Marciniak, Rafał Dębiński, Kamil Kosowski, Krzysztof Przytuła)
20:40. CANAL+
Liga Mistrzów: Real Madryt – Manchester City (Bartosz Gleń, Kazimierz Węgrzyn – z Madrytu)
22:45. CANAL+
Liga Mistrzów: Studio (Krzysztof Marciniak, Rafał Dębiński, Kamil Kosowski, Krzysztof Przytuła, Piotr Salak)
22:55. TVN 7
Magazyn UEFA Champions League (Tomasz Smokowski, Grzegorz Mielcarski)
Przegląd Sportowy
English Breakfast (Przemysław Rudzki, Przemysław Pełka)
Czwartek 05.05.2016
00:10. SportKlub
Copa Libertadores: River Plate – Independiente del Valle (Marcin Pawłowski)
02:40. SportKlub
Copa Libertadores: Corinthians – Nacional (Bartłomiej Rabij)
14:55. Eurosport 2
ME u17: Ukraina – Niemcy
17:55. Eurosport 1
ME u17: Azerbejdżan – Portugalia
20:45. CANAL+ Sport
Liga Europy: Studio (Piotr Salak, Krzysztof Przytuła)
20:55. CANAL+ Sport; Eurosport 1
Liga Europy: Liverpool FC – Villarreal CF (Adam Marchliński, Rafał Nahorny – z Liverpoolu; Tomasz Lach, Maciej Żurawski)
20:55. TVP Sport
Liga Europy: Sevilla FC – Szachtar Donieck (Tomasz Jasina, Jacek Magiera)
23:05. CANAL+ Sport; nSport+
Liga Europy: Skróty (Piotr Salak, Krzysztof Przytuła)