Bundesliga: Podział punktów w Hannoverze

W 32. kolejce spotkań niemieckiej Bundesligi walczący o utrzymanie piłkarze Hannover zremisowali z aspirującą o grę w europejskich pucharach Werderem Brema 1:1.

Wynik spotkania w 21. minucie otworzył Lars Stindl, dla którego było to ósma bramka. Na dwanaście minut przed końcem wyrównał Zlatko Junozović. Pomocnik reprezentacji Austrii strzelił swoją szóstą bramkę.

Na dwie kolejki przed końcem zmagań Hannover z 31. punktami zajmuje szesnaste miejsce i jego sytuacja jest bardzo trudna. Podopieczni Tayfuna Korkuta jako jedyni w lidze nie posmakowali zwycięstwa. Natomiast Werder z 43. oczkami na koncie jest ósmy.

W następnej kolejce Hannover zagra na wyjeździe z Augsburgiem, a Werder podejmować będzie mistrza wiosny, Borussię M’gladbach.

09.05.2015, godz. 15:30 Hannover 96 – Werder Brema 1:1 (1:0)
1:0 – 21′ Lars Stindl
1:1 – 78′ Zlatko Junozović