Zinedine Zidane posiadaczem licencji UEFA Pro!
Były reprezentant Francji, mistrz świata z 1998 roku, jeden z najlepszych piłkarzy swoich czasów odebrał wczoraj licencję UEFA Pro, która jest najwyższym dokumentem, jaki mogą zdobyć trenerzy. Pozwala ona na prowadzenie drużyn w najwyższych klasach rozgrywkowych krajów europejskich.
W zeszłym sezonie Zidane jako posiadacz licencji UEFA B był asystentem Carlo Ancelottiego w Realu Madryt. W tym sezonie samodzielnie prowadzi rezerwy klubu ze stolicy Hiszpanii. 42-latek przez wielu namaszczany jest na następcę Włocha na ławce Królewskich.
Francuz w wielu wywiadach podkreśla, że chętnie podjąłby się pracy w roli trenera w jakiejś drużynie z europejskiego topu, a jego największym marzeniem jest poprowadzenie reprezentacji Francji.
Sławomir Rzeźnik
-
AktualnościAl-Hilal przygotowuje ofertę za Luisa Díaza. Bayern Monachium nie chce go sprzedawać









Michał Bosak / 28 lipca 2026, 13:03
-

AktualnościKarim Benzema niezadowolony w Al-Hilal. Francuz domaga się ważnej roli









Michał Bosak / 24 lipca 2026, 13:46
-

AktualnościCristiano Ronaldo pojedzie do Madrytu na leczenie po poważniejszej kontuzjiWojciech Nowacki / 6 marca 2026, 15:37
-

AktualnościOficjalnie: Bayer Leverkusen ma nowego trenera!Wiktor Palmowski / 26 maja 2025, 19:26
-

Ligi zagraniczneOficjalnie: Bogusz zagra dla meksykańskiego klubu

Kamil Gieroba / 25 stycznia 2025, 22:36
-

AktualnościFinał Superpucharu Hiszpanii: Barcelona rozjeżdża Real, mnóstwo goli. Czerwona kartka Szczęsnego, bramka Lewandowskiego (WIDEO)Karol Świderek / 12 stycznia 2025, 23:25






































