Mecze na żywo, Transmisje TV: Sobota 30 kwietnia 2022
Przedstawiamy propozycje transmisji telewizyjnych na dzień 30 kwietnia 2022 roku.
11:45| Magazyn “Stan futbolu” (TVP Sport)
12:40| Miedź Legnica – Chrobry Głogów (Polsat Sport)
12:45| UKS SMS Łódź – Górnik Łęczna [Kobiety] (TVP Sport)
13:30| Newcastle United FC – Liverpool FC (Canal+Sport2), player.pl, canal+online
14:00| Deportivo Alaves – Villarreal CF (Canal+Family, Canal+Now), player.pl , canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV
15:00| Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław (Canal+Sport, Canal+Sport3), player.pl, canal+online
15:00| SSC Napoli – US Sassuolo (Eleven Sports2), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV
15:00| Cagliari Calcio – Hellas Verona FC (Eleven Sports3, Eleven Sports4), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV
16:00| Southampton FC – Crystal Palace FC (Canal+Premium), player.pl, canal+online
16:00| Aston Villa – Norwich City FC (Canal+Now), player.pl, canal+online
16:15| Real Madryt CF – RCD Espanyol (Eleven Sports1), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV
17:00| RC Lens – FC Nantes (Canal+Family, Eleven Sports3), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV
17:05| Garbarnia Kraków – Chojniczanka Chojnice (TVP Sport)
17:30| Zagłębie Lubin – Lechia Gdańsk (Canal+Sport, Canal+Sport3), player.pl, canal+online
18:00| UC Sampdoria – Genoa CFC (Eleven Sports2), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV
18:00| CS Maritimo – SL Benifca (Eleven Sports4), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV
18:15| SD Eibar – Real Saragossa (Canal+Sport5), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV
18:30| Leeds United – Manchester City (Canal+Sport2), player.pl, canal+online
18:30| Valencia CF – Levante UD (Eleven Sports1), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV
18:45| AFC Ajax – PEC Zwolle (Polsat Sport Premium1), canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV
19:00| AC Sparta Praga – FC Viktoria Pilzno (Polsat Sport Premium2), canal+online
20:00| PGE FKS Stal Mielec – Legia Warszawa (Canal+Sport, Canal+Sport3), player.pl, canal+online
20:00| FC Porto – FC Vizela (Eleven Sports3), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV
20:45| Spezia Calcio – SS Lazio (Eleven Sports2), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV
21:00| Athletic Club – Atletico Madryt (Eleven Sports1), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV
21:00| Stade Rennais FC – AS Saint Etienne (Canal+Sport2, Eleven Sports4), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV
22:00| Magazyn “Liga+” (Canal+Sport, Canal+Sport3), player.pl, canal+online
23:15| Magazyn “Eleven GOL Live” (Eleven Sports1), player.pl, canal+online
01:30| Orlando City SC – Charlotte FC (Polsat Sport Premium1)
03:00| Colorado Rapids – Portland Timbers (Polsat Sport News)