Mecze na żywo, Transmisje TV: Sobota 30 kwietnia 2022

TV kamera, ekstraklasa

Zdjęcie: shutterstock.com


Przedstawiamy propozycje transmisji telewizyjnych na dzień 30 kwietnia 2022 roku.

11:45| Magazyn “Stan futbolu” (TVP Sport)

12:40| Miedź Legnica – Chrobry Głogów (Polsat Sport)

12:45| UKS SMS Łódź – Górnik Łęczna [Kobiety] (TVP Sport)

13:30| Newcastle United FC – Liverpool FC (Canal+Sport2), player.pl, canal+online

14:00| Deportivo Alaves – Villarreal CF (Canal+Family, Canal+Now), player.pl , canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

15:00| Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław (Canal+Sport, Canal+Sport3), player.pl, canal+online

15:00| SSC Napoli – US Sassuolo (Eleven Sports2), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

15:00| Cagliari Calcio – Hellas Verona FC (Eleven Sports3, Eleven Sports4), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

16:00| Southampton FC – Crystal Palace FC (Canal+Premium), player.pl, canal+online

16:00| Aston Villa – Norwich City FC (Canal+Now), player.pl, canal+online

16:15| Real Madryt CF – RCD Espanyol (Eleven Sports1), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

17:00| RC Lens – FC Nantes (Canal+Family, Eleven Sports3), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

17:05| Garbarnia Kraków – Chojniczanka Chojnice (TVP Sport)

17:30| Zagłębie Lubin – Lechia Gdańsk (Canal+Sport, Canal+Sport3), player.pl, canal+online

18:00| UC Sampdoria – Genoa CFC (Eleven Sports2), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

18:00| CS Maritimo – SL Benifca (Eleven Sports4), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

18:15| SD Eibar – Real Saragossa (Canal+Sport5), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

18:30| Leeds United – Manchester City (Canal+Sport2), player.pl, canal+online

18:30| Valencia CF – Levante UD (Eleven Sports1), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

18:45| AFC Ajax – PEC Zwolle (Polsat Sport Premium1), canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

19:00| AC Sparta Praga – FC Viktoria Pilzno (Polsat Sport Premium2), canal+online

20:00| PGE FKS Stal Mielec – Legia Warszawa (Canal+Sport, Canal+Sport3), player.pl, canal+online

20:00| FC Porto – FC Vizela (Eleven Sports3), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

20:45| Spezia Calcio – SS Lazio (Eleven Sports2), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

21:00| Athletic Club – Atletico Madryt (Eleven Sports1), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

21:00| Stade Rennais FC – AS Saint Etienne (Canal+Sport2, Eleven Sports4), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

22:00| Magazyn “Liga+” (Canal+Sport, Canal+Sport3), player.pl, canal+online

23:15| Magazyn “Eleven GOL Live” (Eleven Sports1), player.pl, canal+online

01:30| Orlando City SC – Charlotte FC (Polsat Sport Premium1)

03:00| Colorado Rapids – Portland Timbers (Polsat Sport News)


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.