Toni Kroos: Mogliśmy strzelić nawet pięć goli

jedenastka La Liga

Toni Kroos (Real Madryt) / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Wczorajszej nocy Real Madryt przybliżył się do półfinału Ligi Mistrzów. “Królewscy” wygrali z angielskim Liverpoolem 3:1. Toni Kroos uważa, że Mistrzowie Hiszpanii mogli zagrać lepiej i zdobyć więcej bramek.

Toni Kroos, który rozgrał wczoraj fenomenalne zawody, uważa, że jego zespół zasłużył na wygraną, która jednak mogła być jeszcze bardziej okazalsza. Jak przyznał Niemiec, w pierwszej połowie piłkarze “The Reds” byli ospali, za to w drugiej włączyli się do walki – Nie ma wątpliwości, że zasłużyliśmy dziś na zwycięstwo. Moja opinia jest taka, że druga połowa była trochę inna, Liverpool miał trochę więcej posiadania piłki ale i tak mieliśmy czyste szanse – przyznał pomocnik w pomeczowej rozmowie z Sony Sport.

Kroos nie lekceważy rywala – I dlatego, jeśli mam być szczery, ten wynik jest dziś w porządku ale zdobycie czterech lub pięciu bramek było więcej niż możliwe. Jesteśmy zadowoleni z gry, ale wiemy, co może się wydarzyć na tym poziomie – musimy tam pojechać i spróbować zaatakować, aby dostać się do półfinału – zaznaczył.

Przy pełnych trybunach, Liverpool mógłby upatrywać swe szanse na awans, ale za “zamkniętymi drzwiami” może być nieco trudniej.  Po wczorajszej grze madryckiego Realu, trudno sobie wyobrazić aby nie strzelili gola na Anfield, jednak.. Dla Liverpoolu nie ma rzeczy niemożliwych, o czym na przestrzeni lat przekonał się AC Milan, czy FC Barcelona.

Źródło: The Focus