Polecane

MŚ 2022: Kuriozalne obrazki w meczu otwarcia. Puste trybuny przed końcem

Organizatorzy nie mieli problemów ze zgromadzeniem pełnego stadionu na mecz otwarcia mundialu. Kuriozalne było jednak co innego.

Katar niechlubnie zapisał się w historii mistrzostw świata. To pierwsza drużyna, która jako gospodarz przegrała mecz otwarcia. W niedzielę Ekwador zwyciężył 2:0.

Słaba gra gospodarzy sprawiła i szybka utrata dwóch goli sprawiły, że w drugiej połowie trybuny systematycznie pustoszały. W 80. minucie większość miejsc była pusta.

Katarczycy stoją przed trudnym zadaniem. Następnymi rywalami będą Holandia i Senegal. Zatem porażka w meczu otwarcia mocno skomplikował walkę o potencjalny awans do fazy pucharowej.