Liga Mistrzów na żywo: Real – PSG / FC Porto – FC Liverpool

W środowych pojedynkach 1/8 Ligi Mistrzów, Real Madryt na Santiago Bernabeu podejmie Paris Saint Germain, natomiast FC Porto zmierzy się z FC Liverpool. Zapraszamy na live z obu tych spotkań.

Real Madryt – PSG 3:1 (1:1)
Ronaldo (k) 45′, 83′, Marcelo 87′ – Rabiot 33′

FC Porto – Liverpool FC 0:4 (0:2)
Mane 25′, 53′, 85′, Salah 29′, Firmino 70′

Dziękujemy za wspólne emocje związane z Ligą Mistrzów. Już za tydzień kolejne rozdanie w 1/8 Ligi Mistrzów.

90′ – Real Madryt bliżej ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Przed PSG trudne zadanie.

90′ – Koniec meczu w Porto, gdzie Liverpool rozbija rywali 5:0.

90′ – Thomas Meunier z żółtą kartką, który łapał za koszulkę Marco Asensio.

87′ – Gooool! Real 3, a PSG 1. Marcelo lewą nogą idealnie uderzył z pierwszej piłki. Real Madryt w świetnych humorach wybierze się do Paryża.

85′ – Gooool! Liverpool demoluje FC Porto. 0:5 dla LFC. Sadio Mane z dystansu pokonuje golkipera.

83′ – Gooool! Cristiano Ronaldo świetnie znajduje się w jedenastce rywala i wyprowadza Real Madryt na prowadzenie.

80′ – Podwójna zmiana w zespole Królewskich – na boisku pojawiają się Lucas Vazquez oraz Marco Asensio.

79′ – Nacho ukarany żółtą kartką.

77′ – Od kilkunastu minut przewagę na boisku mają piłkarze PSG, ale ciężko jest im się przedostać pod pole karne.

75′ – Zmiana także w FC Liverpool. Na ostatnim kwadrans pojawia się Joel Matip za Jordana Hendersona.

70′ – Goool. FC Liverpool podwyższa na 4:0, tym razem piłkę do siatki wpakował Roberto Firmino.

68′ – Pierwsza roszada w Realu, Za Karima Benzemę wchodzi Gareth Bale.

68′ – FC Liverpool spokojnie kontroluje przebieg spotkania.

66′ – Zmiana w PSG, za Edinsona Cavaniego pojawia Thomas Meunier.

64′ – Sędzia pokazał żółtą kartkę Adrien Rabiotowi, który faulował Lukę Modricia.

62′ – W Porto zmiana, Óliver Torres za Yacine Brahimiego

55′ – Kapitalną okazję miał Adrien Rabiot, lecz Sergio Ramos zablokował strzał rękę, gwizdek arbitra milczał.

53′ – Goool! Sadio Mane po raz kolejny dziś zdobywa gola, w Porto już 0:3.

49′ – Kylian Mbappe miał mnóstwo czasu w polu karny, jednak jego strzał broni Keylor Navas.

46′ – Zmiana w Porto, Jesus Manuel Corona w miejsce Otavio.

Przerwa –

Przerwa – Cristiano Ronaldo zdobył już 100 bramkę w Lidze Mistrzów w barwach Realu Madryt.

45′ – Goool! Cristiano Ronaldo wyrównuje z rzutu karnego!

43′ – Raphael Varane spróbował z dalekiej odległości, lecz futbolówka daleko od światła bramki.

38′ – Coraz lepsze szanse PSG, Edinson Cavani został zablokowany w polu karnym.

33′ – Goool! Adrien Rabiot niepilnowany w polu karnym uszczęśliwia fanów PSG.

32′ – Sergio Ramos uderzył głową, lecz Areola pewnie interweniował.

29′ – Goool! 2:0 dla FC Liverpool, Mohamed Salah podwyższa wynik.

28′ – Cristiano Ronaldo w doskonałej sytuacji nie potrafił pokonać Areolę.

25′ – Goool! FC Liverpool wychodzi na prowadzenie dzięki trafieniu Sadio Mane.

25′ – Giovani Lo Celso ukarany żółtym kartonikiem

24′ – Słabszy fragment w Madrycie, lekką przewagę mają gospodarze.

17′ – Neymar w polu karnym dośrodkowuje do kolegów, ale piłka odbija się od ręki Nacho, ale gramy dalej.

15′ – Neymar otrzymał żółty kartonik za faul na Nacho.

13′ – Pierwsza groźna akcja FC Porto, ale Andrew Robertson przenosi piłkę nad poprzeczką.

12′ – W Porto do tej pory nieco mniejsze emocje.

10′ – Marcelo opatrywany przez lekarzy, wydaje się, że Brazylijczyk doznał groźnego urazu.

8′ – Yuri Berchiche uderzył nieznacznie obok bramki.

6′ – Pierwsze minuty całkowicie zdominowane przez ekipę Zinedine’a Zidane’a.

3′ – W Madrycie od samego początku obie drużyny bojowo nastawione. Pierwszy strzał Cristiano Ronaldo nieznacznie minęła prawego słupka.

A Wy jak spędzacie ten dzień?

Czy Cristiano Ronaldo potwierdzi wspaniałą formę w tegorocznej LM?

Składy FC Porto oraz FC Liverpool:

Porto: José Sá; Ricardo, Reyes, Marcano, Alex Telles, Herrera, Sérgio Oliveira, Otávio, Brahimi, Marega e Soares.

FC Liverpool: Karius, Alexander-Arnold, Lovren, Van Dijk, Robertson, Henderson, Milner, Wijnaldum, Salah, Mane, Firmino

Jest również wyjściowa jedenastka PSG. Żadnych zaskoczeń być nie może.

Fani PSG przybyli już do stolicy Hiszpanii.

Zaczynamy od składu Real Madryt. Na ławce rezerwowych rozpocznie mecz rozpocznie Gareth Bale.