Polecane

Legia Warszawa z pierwszym zwycięstwem w Dubaju

Piłkarze Legii Warszawa w pierwszym meczu sparingowym rozegranym w Dubaju pokonała bułgarski Botew Płowdiw (2:0). Wynik w 36. minucie otworzył Joshue. Portugalczyk przelobował bramkarza rywali, zaś w drugiej połowie kropkę nad i postawił 17-letni Igor Strzałek, który jest w Akademii Legii od 2017 roku.

Legia Warszawa – Botew Płowdiw 2:0 (1:0)

Josue 36′, Igor Strzałek 79′

Legia: Artur Boruc (Cezary Miszta 61′) – Jakub Kwiatkowski (Kacper Skwierczyński 61′), Ihor Charatin (Patryk Pierzak 61′), Mateusz Wieteska (Karol Noiszewski 61′), Bartosz Slisz (Mateusz Grudziński 61′), Mateusz Hołownia (Kacper Skibicki 61′) – Maciej Rosołek (Wiktor Kamiński 61′), Patryk Sokołowski (Bartłomiej Ciepiela 61′), Josue (Jurgen Celhaka 61′), Ernest Muci (Igor Strzałek 61′) – Tomas Pekhart (Szymon Włodarczyk 61′)

żółta kartka: Karol Noiszewski

Sędzia: Ivan Mladenović (Serbia)