ForBet sponsorem beniaminka Ekstraklasy – klubu ŁKS Łódź

Cała Ekstraklasa kolejny rok będzie grać z bukmacherami. Nawet kluby dopiero dołączające do najwyższej klasy rozgrywkowej mają wśród sponsorów firmy bukmacherskie. W przypadku ŁKSu jest to bukmacher ForBet.

Poprzedni sezon Ekstraklasy z pewnością można uznać za wyjątkowy i historyczny. Nie chodzi jednak tylko o niespodziewanego mistrza, którym został Piast Gliwice, ale również o zaangażowanie w sponsoring firm bukmacherskich. Każdy klub grający w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce wspierany był bowiem przez jedną z firm z tej branży. Okazuje się, że w nadchodzącej edycji sytuacja będzie identyczna, ponieważ obaj beniaminkowie także są już sponsorowani przez bukmacherów.

Jedną z dwóch drużyn, która awansowały do Ekstraklasy grając w poprzednim sezonie w Fortuna 1 Lidze (a więc lidze mającej nawet nazwę bukmachera w nazwie) jest ŁKS Łódź. Rycerze Wiosny, bo taki przydomek nosi klub z centralnej Polski, wraca do Ekstraklasy po siedmiu latach przerwy. Głównym sponsorem klubu jest firma bukmacherska ForBet (więcej o bukmacherze przeczytasz tutaj). Często zdarza się, że kluby sportowe otrzymują propozycję współpracy od dużych firm po osiągnięciu znaczącego sukcesu lub gdy regularnie występują na najwyższym szczeblu rozgrywkowym. W przypadku łodzian jest jednak inaczej. ForBet wspiera ŁKS już od września 2016 roku! Wówczas drużyna grała jeszcze w trzeciej lidze, więc jej potencjał marketingowy był o wiele mniejszy niż obecnie. Bukmacher zdecydował się jednak zostać sponsorem drużyny, co okazało się strzałem w dziesiątkę i dobrą inwestycją.

 

Centralne miejsce

Piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego grają w koszulkach, na których logo firmy ForBet zajmuje centralne miejsce. Widniało ono tam również w 2018 roku, kiedy drużyna występowała w specjalnych strojach przygotowanych z okazji obchodów 110-lecia powstania klubu. Nazwa sponsora, nazwisko i numer zawodnika, wszelkie oznaczenia i logo producenta (marki Adidas), było nadrukowane złotą czcionką. W 2019 roku powrócono do standardowej kolorystyki.

 

Nowy stadion i duże aspiracje

Warto wspomnieć, że ŁKS po wielu latach grania na starym i wysłużonym stadionie doczekał się wreszcie w 2015 r. nowego obiektu. Tak naprawdę powstała jednak jedynie główna trybuna. Obiekt będzie dalej rozbudowywany, a docelowo ma pomieścić ponad 20 tysięcy widzów. Ale już na ten moment prawie 6 tysięcy kibiców może oglądać mecze w komfortowych warunkach. Wzorem najlepszych aren w Polsce i na świecie również stadion ŁKSu posiada tzw. skyboxy, czyli specjalne loże biznesowe gwarantujące najwyższą jakość uczestniczenia w wydarzeniach sportowych odbywających się na obiekcie, ale służące również jako nowoczesne biuro i miejsce spotkań biznesowych. W związku z ostatnim przedłużeniem umowy firma bukmacherska ForBet została właścicielem jednego z takich skyboxów. Ten ruch wskazuje, że bukmacher ceni sobie współpracę z klubem i uznaje ją za prestiż, a partnerstwo między stronami weszło na kolejny etap.

 

Skuteczny jak bukmacher

Jak się okazało, wiara i docenienie łódzkiego klubu opłaciły się, gdyż bukmacher ForBet dumnie zajmuje miejsce w gronie firm bukmacherskich sponsorujących kluby Ekstraklasy. Z drugiej strony, co innego, niż dobre przewidywanie, powinno cechować bukmachera?

Zakłady bukmacherskie zawierać można wyłącznie u bukmacherów posiadających zezwolenie wydane przez Ministra Finansów. Bukmacher ForBet jest legalnym bukmacherem w Polsce i posiada zezwolenie o numerze PS4.6831.10.2016. Za grę u nielegalnych bukmacherów konsekwencje prawne może ponieść również gracz.

Hazard uzależnia. Zakłady tylko dla osób pełnoletnich.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *