BPL: Najpierw “Łabędzie” teraz “Sroki”. Druga z rzędu wygrana Watfordu

W jednym z dzisiejszych spotkań 6 kolejki Premier League sezonu 2015/16, beniaminek Watford odniósł drugie zwycięstwo z rzędu pokonując w delegacji Newcastle United 2:1. “Szerszenie” już w pierwszej połowie meczu zdobyły dwa gole, których autorem był Odion Ighalo, jednak w drugiej połowie Daryl Janmaat dał “Srokom” nadzieje na dobry rezultat strzelając bramkę kontaktową, ale mimo tego meczu zakończył się zwycięstwem ekipy Quique Sancheza Floresa. Tak więc ekipa Newcastle wciąż pozostaje bez zwycięstwa i znajduje się w strefie spadkowej.

Newcastle United – Watford (1:2) – 19.09.2015 (16:00)
10′ O.Ighalo (0:1)
28′ O.Ighalo (0:2)
62′ D.Janmaat (1:2)