Rozkład jazdy: 29.01-04.02.2016
Program transmisji dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.
Piątek – 29.01.2016
20:30, Eurosport 2
Bundesliga: FSV Mainz 05 – Borussia Mönchengladbach (Rafał Sak, Tomasz Hajto)
20:30, Eleven Sports
Ligue 1: Olympique Marsylia – OSC Lille (Mateusz Święcicki, Stefan Białas)
20:45, Eleven
Puchar Anglii 1/16 finału: Derby County – Manchester United (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)
21:30, SportKlub
Liga portugalska: Vitoria Guimaraes – UD Madeira (Julian Kowalski)
Sobota – 30.01.2016
13:45, Eleven
Puchar Anglii 1/16 finału: Colchester United – Tottenham Hotspur (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)
15:15, Eurosport 2
Bundesliga: Borussia Dortmund – FC Ingolstadt 04 (Tomasz Lach, Tomasz Hajto)
15:45, Eleven
La Liga: FC Barcelona – Atletico Madryt (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)
16:00, Eleven Sports
Puchar Anglii 1/16 finału: Arsenal Londyn – Burnley FC (Michał Mitrut, Radosław Majdan)
18:15, Eleven Sports
La Liga: Getafe CF – Athletic Bilbao (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)
18:30, Eleven
Puchar Anglii 1/16 finału: Liverpool FC – West Ham United (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)
18:30, Eurosport 2
Bundesliga: VfB Stuttgart – Hamburger SV (Julian Kowalski, Radosław Gilewicz)
19:30, SportKlub
Liga portugalska: Estoril – FC Porto (Bartłomiej Rabij)
19:40, Polsat Sport News
Liga holenderska: PSV Eindhoven – De Graafschap (Piotr Przybysz)
20:30, Eleven
La Liga: Villarreal CF – Granada CF (Michał Mitrut)
20:45, Eleven Sports
Serie A: AS Roma – Frosinone Calcio (Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski)
21:45, SportKlub
Liga portugalska: Sporting Lizbona – Academica Coimbra (Łukasz Wiśniowski)
22:20, Eleven
La Liga: Real Sociedad San Sebastian – Betis Sewilla (Marcin Pawłowski, Paweł Wilkowicz)
Niedziela – 31.01.2016
12:00, Eleven
La Liga: Sevilla FC – UD Levante (Patryk Mirosławski, Marcin Gazda)
12:30, Eleven Sports
Serie A: Chievo Werona – Juventus Turyn (Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski)
12:30, Polsat Sport Extra
Liga holenderska: Roda JC Kerkrade – Ajax Amsterdam (Cezary Kowalski)
14:30, Eleven
Puchar Anglii 1/16 finału: Carlisle United – Everton FC (Michał Mitrut)
15:00, Eleven Sports
Serie A: SSC Napoli – FC Empoli (Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski)
15:15, Eurosport 2
Bundesliga: VfL Wolfsburg – FC Köln (Edward Durda, Radosław Gilewicz)
16:30, Eleven
La Liga: Valencia CF – Sporting Gijon (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)
17:00, Eleven Sports
Puchar Anglii 1/16 finału: Milton Keynes Dons – Chelsea Londyn (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)
17:30, Eurosport 2
Bundesliga: Bayern Monachium – TSG 1899 Hoffenheim (Tomasz Lach, Sławomir Chałaśkiewicz)
18:00, SportKlub
Liga portugalska: Boavista Porto – Sporting Braga (Jakub Polkowski)
18:15, Eleven
La Liga: UD Las Palmas – Celta Vigo (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)
19:00, Eleven Sports
Puchar Anglii: Losowanie 5. rundy (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)
20:15, SportKlub
Liga portugalska: Moreirense – Benfica Lizbona (Bartłomiej Rabij)
20:30, Eleven Sports
La Liga: Real Madryt – Espanyol Barcelona (Michał Mitrut, Tomasz Ćwiąkała)
20:45, Eleven
Serie A: AC Milan – Inter Mediolan (Mateusz Święcicki, Piotr Dumanowski)
Poniedziałek – 01.02.2016
12:00, Przegląd Sportowy
Euro Misja 2016 (Tomasz Włodarczyk, Przemysław Rudzki, Dariusz Szpakowski, Dariusz Dziekanowski)
18:00, WP SportoweFakty
Dzieje się na żywo (Artur Mazur)
19:00, Eleven
Eleven Gol (Piotr Dumanowski, Mateusz Święcicki, Patryk Mirosławski)
20:00, SportKlub
Cwany Gapa (Kamil Gapiński, Szymon Kołecki)
20:30, Eleven
La Liga: Deportivo La Coruna – Rayo Vallecano (Michał Mitrut, Marcin Gazda)
21:00, SportKlub
Liga portugalska: Marítimo – Belenenses Lizbona (Bartłomiej Rabij)
Przegląd Sportowy
Total Fussball (Maciej Szmigielski, Tomasz Urban, Tomasz Lach)
Wtorek – 02.02.2016
19:00, Eleven Sports
Ligue 1: AS Monaco – SC Bastia (Mateusz Święcicki, Stefan Białas)
20:40, CANAL+ Sport
Premier League: Leicester City – Liverpool FC (Krzysztof Marciniak, Rafał Nahorny)
20:40, CANAL+ Sport 2
Premier League: Arsenal Londyn – Southampton FC (Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki)
20:45, Eleven
Serie A: US Sassuolo Calcio – AS Roma (Michał Mitrut, Radosław Majdan)
21:00, Eleven Sports
Ligue 1: Montpellier HSC – Olympique Marsylia (Marcin Grzywacz, Dominik Guziak)
Środa – 03.02.2016
18:30, Eleven
Serie A: Frosinone Calcio – FC Bologna (Dominik Guziak, Radosław Majdan)
19:00, Eleven Sports
Ligue 1: Olympique Lyon – Girondins Bordeaux (Marcin Grzywacz)
20:40, CANAL+ Sport 2
Premier League: Watford FC – Chelsea Londyn (Przemysław Pełka, Rafał Nahorny)
20:45, Eleven
Serie A: Juventus Turyn – Genoa CFC (Piotr Dumanowski)
20:55, CANAL+ Sport
Puchar Hiszpanii 1/2 finału: FC Barcelona – Valencia CF (Piotr Laboga, Leszek Orłowski)
21:00, Eleven Sports
Ligue 1: Paris Saint-Germain – FC Lorient (Mateusz Święcicki, Stefan Białas)
Czwartek – 04.02.2016
00:45, SportKlub
Copa Libertadores 1. runda: Universidad Cesar Vallejo – FC Sao Paulo (Bartłomiej Rabij)
20:25, CANAL+ Sport
Puchar Hiszpanii 1/2 finału: Sevilla FC – Celta Vigo (Adam Marchliński, Krzysztof Przytuła)
21:00, Eleven
Ligue 1: Stade Rennais – AS Saint-Etienne (Mateusz Święcicki, Stefan Białas)