Polacy za granicą: 16-22.10.2015
Przegląd występów Polaków grających w ligach zagranicznych.
Bartosz Białkowski (Ipswich Town FC)
Ipswich 0-0 Huddersfield – ławka rezerwowych
Hull 3-0 Ipswich – ławka rezerwowych
Piotr Malarczyk (Ipswich Town FC)
Ipswich 0-0 Huddersfield – ławka rezerwowych
Hull 3-0 Ipswich – ławka rezerwowych
Krystian Bielik (Arsenal FC)
–
Artur Boruc (AFC Bournemouth)
Manchester City 5-1 Bournemouth – poza kadrą
Artur Krysiak (Yeovil Town FC)
Notts County 2-0 Yeovil – 90 minut
Yeovil 0-1 Mansfield – 90 minut
Tomasz Kuszczak (Birmingham City FC)
Birmingham 2-1 QPR – 90 minut
Bolton 0-1 Birmingham – 90 minut
Maksymilian Stryjek (Sunderland AFC)
Sunderland U21 1-0 Liverpool U21 – 90 minut
Marcin Wasilewski (Leicester City)
Southampton 2-2 Leicester – poza kadrą
Łukasz Fabiański (Swansea City AFC)
Swansea 0-1 Stoke – 90 minut
Łukasz Gikiewicz (Al-Wehda Club)
Al Wehda 2-2 Al-Faysaly – 90 minut
Adrian Mierzejewski (Al-Nassr Rijad)
Al Ahli SC 4-2 Al Nasr Riyadh – 90 minut, gol 69′ (rz.k)
Filip Starzyński (KSC Lokeren Oost-Vlaanderen)
Lokeren 1-2 Leuven – zmieniony w 46′
Rafał Wolski (KV Mechelen)
KV Mechelen 3-0 St. Truiden – ławka rezerwowych
Marcin Burkhardt (Czerno More Warna)
Cherno More 1-0 Slavia Sofia – poza kadrą
Mateusz Zahara (Henan Jianye)
Jiangsu Sainty 1-1 Henan Construction – ławka rezerwowych
Adam Marciniak (AÉK Larnaka)
AEK Larnaca 1-2 Nea Salamis – 90 minut
Mateusz Taudul (AÉK Larnaka)
AEK Larnaca 1-2 Nea Salamis – ławka rezerwowych
Mateusz Piątkowski (APÓEL Nikozja)
APOEL 6-0 AEL Limassol – ławka rezerwowych
APOEL 2-1 Asteras T. – wszedł w 63′
Roger Guerreiro (Áris Lemessoú)
Aris 2-1 Paralimni – poza kadrą
Łukasz Skowron (AÉL Limassol)
APOEL 6-0 AEL Limassol – ławka rezerwowych
Piotr Parzyszek (Randers FC)
Midtjylland 2-1 Randers – poza kadrą
Helsingor 0-2 Randers – 90 minut
Patryk Wolański (FC Midtjylland)
Midtjylland 2-1 Randers – poza kadrą
Midtjylland 1-4 Napoli – poza kadrą
Kamil Grosicki (Stade Rennais FC)
Rennes 1-4 Nice – wszedł w 52′, gol w 88′
Krzysztof Król (AÉL Kallonís)
Panionios 2-0 Kalloni – 90 minut, żółta kartka
Radosław Majewski (AS Véria)
Veria 0-1 Atromitos – zmieniony w 55′, żółta kartka
Paweł Bochniewicz (Granada CF)
Granada B 1-1 UCAM Murcia – ławka rezerwowych
Grzegorz Krychowiak (Sevilla FC)
Eibar 1-1 Sevilla – 90 minut
Manchester City 2-1 Sevilla – 90 minut
Cezary Wilk (Real Zaragoza CD)
Zaragoza 2-0 Tenerife – 90 minut
Filip Bednarek (FC Utrecht)
Utrecht 1-1 Roda – ławka rezerwowych
Wojciech Golla (NEC Nijmegen)
Twente 1-0 Nijmegen – 90 minut
Filip Kurto (SBV Excelsior Rotterdam)
PSV 1-1 Excelsior – ławka rezerwowych
Arkadiusz Milik (AFC Ajax)
Heracles 0-2 Ajax – poza kadrą
Fenerbahce 1-0 Ajax – poza kadrą
Sebastian Steblecki (SC Cambuur-Leeuwarden)
Cambuur 1-1 Alkmaar – poza kadrą
Ludovic Obraniak (Maccabi Hajfa)
Shmona 2-0 M. Haifa – 90 minut
Krzysztof Kamiński (Júbilo Iwata)
Iwata 3-0 Sapporo – 90 minut
Matt Miazga (New York Red Bulls)
New York Red Bulls 4-1 Philadelphia – poza kadrą
Damien Perquis (Toronto FC)
Toronto FC 0-2 Columbus Crew – poza kadrą
Sebastian Boenisch (TSV Bayer 04 Leverkusen)
Hamburger SV 0-0 Leverkusen – 90 minut
Leverkusen 4-4 AS Roma – ławka rezerwowych
Piotr Ćwielong (VfL Bochum 1848)
Bochum 0-1 RB Leipzig – poza kadrą
David Niepsuj (VfL Bochum 1848)
Bochum 0-1 RB Leipzig – poza kadrą
Rafał Gikiewicz (Eintracht Braunschweig)
Paderborn 2-0 Braunschweig – 90 minut
Adam Matuszczyk (Eintracht Braunschweig)
Paderborn 2-0 Braunschweig – 90 minut
Mateusz Klich (1.FC Kaiserslautern)
Sandhausen 1-0 Kaiserslautern – wszedł w 65′
Kacper Przybyłko (1.FC Kaiserslautern)
Sandhausen 1-0 Kaiserslautern – zmieniony w 66′
Martin Kobylański (SV Werder Bremen 1899 II)
Hallescher 6-2 Bremen II – 90 minut
Rafał Kazior (SV Werder Bremen 1899 II)
Hallescher 6-2 Bremen II – 90 minut, gol 29′
Jakub Kosecki (SV Sandhausen)
Sandhausen 1-0 Kaiserslautern – zmieniony w 84′
Robert Lewandowski (FC Bayern München)
Bremen 0-1 Bayern – 90 minut
Arsenal 2-0 Bayern – 90 minut
Paweł Olkowski (1.FC Köln)
Köln 0-1 Hannover – zmieniony w 58′
Łukasz Piszczek (Borussia Dortmund)
Mainz 0-2 Dortmund – ławka rezerwowych
Gabala 1-3 Dortmund – wszedł w 63′
Eugen Polanski (TSG 1899 Hoffenheim)
Wolfsburg 4-2 Hoffenheim – 90 minut
Artur Sobiech (Hannover 96)
Köln 0-1 Hannover – zmieniony w 84′
Waldemar Sobota (FC Sankt Pauli)
Union Berlin 3-3 St. Pauli – zmieniony w 79′, gol 22′
Sebastian Tyrała (FC Rot-Weiß Erfurt)
Erfurt 0-2 Fortuna Köln – 90 minut
Przemysław Tytoń (VfB Stuttgart 1893)
Stuttgart 1-0 Ingolstadt – 90 minut, obr. rzut karny 4′
Łukasz Załuska (SV Darmstadt 98)
Augsburg 0-2 Darmstadt – ławka rezerwowych
Oskar Zawada (VfL Wolfsburg)
Wolfsburg II 4-1 Goslarer – poza kadrą
Paweł Dawidowicz (SL e Benfica B)
Covilha 0-2 Benfica B – 90 minut
Paweł Kieszek (GD Estoril-Praia)
Gondomar 0-1 Estoril – 90 minut
Janusz Gol (Amkar Perm)
Amkar 1-1 Dyn. Moskwa – 90 minut
Artur Jędrzejczyk (FK Krasnodar)
Anzhi 2-2 Krasnodar – ławka rezerwowych
PAOK 0-0 Krasnodar – druga żółta kartka 88′
Marcin Komorowski (Tieriek Grozny)
Samara 0-2 Terek – poza kadrą
Maciej Rybus (Tieriek Grozny)
Samara 0-2 Terek – 90 minut
Marcin Kowalczyk (FK Tosno)
Baltika 1-3 Tosno – 90 minut
Paweł Golański (ASA Târgu Mures)
Din. Bucharest 2-1 ASA Targu Mures – zmieniony w 46′
Błażej Augustyn (Heart of Midlothian FC)
Dundee Utd 0-1 Hearts – 90 minut
Michał Szromnik (Dundee United FC)
Dundee Utd 0-1 Hearts – ławka rezerwowych
Daniel Dziwniel (FC Sankt Gallen)
Lugano 3-1 St. Gallen – poza kadrą
Paweł Cibicki (Malmö FF)
Malmö 3-0 Kalmar – poza kadrą
Malmö 1-0 Shakhtar
Adam Stachowiak (Gaziantep Büyükşehir Belediyespor Kulübü)
Gaziantep BB 2-2 Boluspor – 90 minut
Łukasz Szukała (Osmanlispor FK)
Osmanlispor 0-3 Basaksehir – 90 minut, żółta kartka
Patryk Tuszyński (Çaykur Rizespor Kulübü)
Besiktas 1-0 Rizespor – ławka rezerwowych
Tomasz Zahorski (Charlotte Independence)
–
Łukasz Teodorczyk (Dynamo Kijów)
Dyn. Kiev 0-3 Shakhtar – poza kadrą
Dyn. Kiev 0-0 Chelsea – poza kadrą
Adrian Cieślewicz (The New Saints FC)
Bangor 0-2 TNS – 90 minut
TNS 3-1 Haverfordwest – 90 minut
Jakub Błaszczykowski (ACF Fiorentina)
Napoli 2-1 Fiorentina – 90 minut
Fiorentina 1-2 Lech Poznań – ławka rezerwowych
Kamil Glik (Torino FC)
Torino 1-1 AC Milan – 90 minut
Tomasz Kupisz (Brescia Calcio)
Avellino 3-3 Brescia – 90 minut, 2 gole 54′ 58′
Igor Łasicki (SS Maceratese 1922)
Maceratese 3-2 Teramo – wszedł w 74′
Bartosz Salamon (Cagliari Calcio)
Novara 1-0 Cagliari – 90 minut, żółta kartka
Łukasz Skorupski (Empoli FC)
AS Roma 3-1 Empoli – 90 minut
Piotr Zieliński (Empoli FC)
AS Roma 3-1 Empoli – poza kadrą
Wojciech Szczęsny (AS Roma)
AS Roma 3-1 Empoli – 90 minut
Leverkusen 4-4 AS Roma – 90 minut
Thiago Cionek (Modena FC 1912)
Modena 2-1 Ascoli – 90 minut
Kamil Wilczek (Carpi FC 1909)
Atalanta 3-0 Carpi – poza kadrą
Paweł Wszołek (Hellas Verona FC)
Verona 1-1 Udinese – ławka rezerwowych
Myślę, że bardzo udany był ten tydzień dla Polaków.