Getafe zwycięskie po sparingu ze Stuttgartem!

W rozegranym dzisiaj spotkaniu pomiędzy Getafe a Stuttgartem lepsi okazali się hiszpanie.

Getafe wygrało 2:1, pomimo tego że najpierw po bramce Daniela Didaviego przegrywali. Na szczęście zespołu z Hiszpanii do siatki drużyny z Niemiec trafili Adrian Colungi i Michel.

Gol Daniel Didavi (Stuttgart)

Gol Adrian Colungi

Gol Michael

Sklad skład Getafe: Ulreich – Klein (46′ Hlousek), Schwaab, Rüdiger (46′ Niedermeier), Sakai – Gentner, Gruezo (46′ Leitner) – Maxim, Didavi (Holzhauser), Rausch (46′ Haggui) – Ibisevic (62′ Sararer).

Sklad skład Stuttgart: Jona, Valera – Alexis, Rafa, Escudero, Juan Rodríguez, Diego Castro, Lafita, Sammir, Yoda y Álvaro Vazquez
Grali także: Roberto Lago, Vigaray, Lacen, Astray, Pablo Sarabia, Arroyo, Pedro León, Emi, Colunga, Míchel Herrero.

1 thought on “Getafe zwycięskie po sparingu ze Stuttgartem!

1. Napiszcie coś o wczorajszym meczu 2 Bundesligi – Kaiserslautern – TSV. Do przerwy TSV prowadziło 2:0, by ostatecznie przegrać 2:3. Ja emocji miałem dużo więcej, bo kupiłem na ten mecz typ na leeder. Typ był na powyżej 2,5 bramki w meczu, więc miałem trochę stres i czekałem, żeby bramki padły też w drugiej połowie. Ale od 70 minuty był luz totalny, bo TSV wyrównało, a na koniec strzelili jeszcze bramkę na 3:2. Taka sytuacja!