W drugim piątkowym spotkaniu 10 kolejki T-Mobile Ekstraklasy Śląsk Wrocław pokonał zespół Górnika Łęczna 2:1 na Stadionie Miejskim we Wrocławiu. Gola na wagę zwycięstwa i trzech punktów zdobył w 90 minucie gry Sebastian Mila i tym samym uratował zespół przed utratą punktów w meczu z beniaminkiem.

W 62 minucie za sprawą Bożoka Górnik Łęczna objął w tym meczu prowadzenie, jednak goście długo z tej przewagi cieszyć się nie mogli, ponieważ zaledwie minutę później wyrównał Krzysztof Ostrowski. Kiedy wydawało się, że spotkanie zakończy się remisem a obie drużyny podzielą się punktami do akcji wkroczył Sebastian Mila, który wyprowadził ekipę Śląska Wrocław na prowadzenie 2:1 i ostatecznie zapewnił swojemu klubowi zwycięstwo i cenne trzy punkty w dzisiejszym meczu.

Śląsk Wrocław – Górnik Łęczna (2:1) – 26.09.2014 (20:30)
62′ M.Bożok (0:1)
63′ K.Ostrowski (1:1)
90′ S.Mila (2:1)