W jednym ze szlagierów 3 kolejki T-Mobile Ekstraklasy Legia Warszawa zremisowała na własnym stadionie przy ul.Łazienkowskiej z Górnikiem Zabrze 1:1.

Po mimo niezłej gry Legii Warszawa w pierwszej połowie, w 25 minucie spotkania Górnik Zabrze objął prowadzenie 1:0 za sprawą Igora Lewczuka, który strzelił bramkę samobójczą. Zabrzanie utrzymali korzystny wynik do przerwy. W drugie połowie gospodarze wciąż mieli przewagę jednak nie potrafili tego udowodnić zdobyciem gola, w końcu udało im się w 66 minucie. Bramkę dla “Wojskowych” zdobył Marek Saganowski. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 1:1.

Legia Warszawa – Górnik Zabrze (1:1) – 02.08.2014 (20:30)
25′ I.Lewczuk (0:1) (sam.)
66′ M.Saganowski (1:1)