Program transmisji dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.
Piątek 26.05.2017
09:55. Eurosport 1
MŚ u20: Niemcy – Vanuatu (Tomasz Lach)
12:55. Eurosport 2
MŚ u20: Anglia – Korea Południowa (Michał Zawacki)
18:25. Polsat Sport Extra
Liga ukraińska: Szachtar Donieck – Dynamo Kijów (Robert Zieliński)
Sport.pl
Biało-czerwona (Jolanta Zasępa, Mateusz Święcicki)
Sobota 27.05.2017
09:55. Eurosport 2
MŚ u20: Portugalia – Iran (Michał Zawacki)
12:45. CANAL+ Sport
1 na 1 extra (Krzysztof Marciniak, Rafał Nahorny, Howard Webb)
12:55. Eurosport 2
MŚ u20: Japonia – Włochy (Julian Kowalski)
17:00. CANAL+ Sport
Multiliga+ (Krzysztof Marciniak, Rafał Dębiński, Grzegorz Mielcarski, Kazimierz Węgrzyn)
17:30. Eleven Sports
Puchar Anglii: Studio (Mateusz Majak, Michał Zachodny, Michał Gutka)
17:55. CANAL+ Sport 2
Ekstraklasa: Arka Gdynia – Ruch Chorzów (Przemysław Pełka, Kazimierz Węgrzyn – z Gdyni)
17:55. nSport+
Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Cracovia Kraków (Bartosz Gleń, Remigiusz Jezierski – z Wrocławia)
17:55. 38 nc+
Ekstraklasa: Piast Gliwice – Wisła Płock (Piotr Laboga, Kamil Kosowski – z Gliwic)
17:55. Eurosport 2
Ekstraklasa: Górnik Łęczna – Zagłębie Lubin (Edward Durda, Maciej Terlecki – z Lublina)
17:55. Eleven
Serie A: Bologna FC – Juventus Turyn (Mateusz Święcicki)
17:55. Eleven Extra
Serie A: Atalanta Bergamo – Chievo Werona (Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski)
18:25. Eleven Sports
Puchar Anglii: Arsenal Londyn – Chelsea Londyn (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński – z Londynu)
19:30. TVP Sport
Piłkarski wieczór (Jacek Kurowski, Marcin Żewłakow)
19:55. TVP 1
Puchar Niemiec: Eintracht Frankfurt – Borussia Dortmund (Maciej Iwański, Radosław Gilewicz)
20:55. TVP Sport
Puchar Francji: Angers SCO – Paris Saint-Germain (Tomasz Jasina, Piotr Rzepka)
20:55. Eleven
Liga brazylijska: Vasco Da Gama – Fluminense Rio de Janeiro (Sebastian Chabiniak, Tomasz Ćwiąkała)
20:55. Eurosport 2
MLS: Seattle Sounders – Portland Timbers (Adam Kotleszka)
21:25. CANAL+ Sport 2
Puchar Hiszpanii: FC Barcelona – Deportivo Alaves (Rafał Wolski, Leszek Orłowski)
23:55. Eleven Sports
Liga brazylijska: Sao Paulo FC – Palmeiras Sao Paulo (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)
Niedziela 28.05.2017
07:55. Eurosport 1
MŚ u20: Nowa Zelandia – Francja (Julian Kowalski)
11:00. Polsat Sport; PolsatSport.pl
Cafe Futbol (Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Henryk Apostel)
12:25. Polsat Sport
1. liga: Górnik Zabrze – Podbeskidzie Bielsko-Biała (Cezary Kowalski, Tomasz Łapiński – z Zabrza)
12:25. Polsat Sport Extra; Super Polsat
1. liga: Chrobry Głogów – Zagłębie Sosnowiec (Szymon Rojek, Andrzej Iwan – z Głogowa)
14:55. Eleven Extra
Serie A: Cagliari Calcio – AC Milan (Piotr Dumanowski, Radosław Majdan)
15:55. Eleven Sports
League Two: Blackpool FC – Exeter City (Sebastian Chabiniak)
16:25. SportKlub
Liga austriacka: Red Bull Salzburg – Rheindorf Altach (Julian Kowalski)
17:00. CANAL+ Sport
Multiliga+ (Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski, Tomasz Wieszczycki, Maciej Murawski, Sławomir Stempniewski)
17:55. CANAL+
Ekstraklasa: Korona Kielce – Legia Warszawa (Robert Skrzyński, Grzegorz Mielcarski – z Kielc)
17:55. CANAL+ Sport 2
Ekstraklasa: Lech Poznań – Wisła Kraków (Bartosz Gleń, Krzysztof Przytuła – z Poznania)
17:55. 38 nc+
Ekstraklasa: Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Jagiellonia Białystok (Adam Marchliński, Wojciech Jagoda – z Niecieczy)
17:55. Eurosport 1
Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Pogoń Szczecin (Tomasz Lach, Andrzej Strejlau – z Gdańska)
17:55. Eleven
Serie A: Sampdoria Genua – SSC Napoli (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)
17:55. Eleven Sports
Serie A: AS Roma – Genoa CFC (Dominik Guziak, Piotr Czachowski)
20:40. Eleven
Serie A: Palermo Calcio – Empoli FC (Dominik Guziak, Piotr Czachowski)
20:40. Eleven Sports
Serie A: FC Crotone – Lazio Rzym (Mateusz Święcicki, Piotr Dumanowski)
20:55. Eleven Extra
Ligue 1: FC Lorient – Troyes AC (Marcin Pawłowski, Mateusz Majak)
22:55. Eurosport 2
MLS: Atlanta United – New York Red Bulls (Adam Kotleszka)
23:55. Eleven Sports
Liga brazylijska: Botafogo Rio de Janeiro – EC Bahia (Michał Mitrut, Tomasz Ćwiąkała)
Poniedziałek 29.05.2017
09:00. CanalPlus.pl
Radio Canal (Piotr Domagała, Maciej Murawski, Rafał Nahorny)
10:15. Onet
Misja Futbol (Michał Pol, Dariusz Szpakowski, Mateusz Borek, Tomasz Smokowski)
15:55. Eleven
Championship: Huddersfield Town – Reading FC (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)
20:00. Eleven
Serie A: Skróty meczów (Piotr Dumanowski)
20:10. TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski, Jerzy Engel, Marcin Żewłakow, Piotr Żelazny)
20:25. Eurosport 2
Bundesliga: Eintracht Brunszwik – VFL Wolfsburg (Mateusz Borek, Tomasz Hajto)
20:30. Polsat Sport
Magazyn 1. ligi (Marcin Feddek, Andrzej Iwan, Tomasz Łapiński, Jacek Paszulewicz)
20:30. Onet
Magazyn Ekstraklasy (Tomasz Włodarczyk, Maciej Szczęsny, Andrzej Strejlau, Dominik Ebebenge)
21:00. Eleven Sports
Eleven Gol Live (Mateusz Święcicki, Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński, Piotr Dumanowski, Filip Kapica, Dominik Guziak, Mateusz Majak, Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała)
22:05. TVP 1
Ekstra Gol (Rafał Patyra)
22:15. CANAL+ Sport
Ekstrapaka
22:30. TVP Sport
Oko w oko (Jacek Kurowski, Ruud Gullit)
23:50. Eurosport 1
MLS: Skróty meczów (Adam Kotleszka)
Wtorek 30.05.2017
09:00. Onet
English Breakfast extra (Przemysław Rudzki, Ruud Gullit)
09:55. Eurosport 2
MŚ u20: Wenezuela – Japonia (Michał Zawacki)
12:55. TVP Sport
MŚ u20: Korea Południowa – Portugalia (Sławomir Kwiatkowski)
18:00. CANAL+ Sport
Premier League: Naj, naj… (Rafał Nahorny, Przemysław Rudzki)
20:10. TVP 3
Porozmawiajmy o sporcie (Stefan Szczepłek, Bogusław Siennicki)
22:00. Eleven Sports
La Liga 123: Skróty meczów (Michał Mitrut)
22:15. TVP Sport
Zwarcie (Marek Jóźwik, Piotr Długosielski, Grzegorz Nowaczek, Wojciech Bartnik, Sebastian Chmara)
23:00. Eleven Sports
La Liga Legends (Mateusz Majak, Maciej Kruk, Jacek Zieliński)
Środa 31.05.2017
09:55. Eurosport 2
MŚ u20: Urugwaj – Arabia Saudyjska (Tomasz Lach)
17:55. Polsat Sport Extra
Liga ukraińska: Oleksandria PFK – Szachtar Donieck (Robert Zieliński)
Czwartek 01.06.2017
09:25. Eurosport 2
MŚ u20: Meksyk – Senegal (Edward Durda)
12:55. TVP Sport
MŚ u20: Francja – Włochy (Tomasz Jasina)
15:00. Sport.pl
Wilkowicz sam na sam (Paweł Wilkowicz, Zbigniew Boniek)
Ta strona używa plików cookies.