Program transmisji dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.
Piątek 14.07.2017
17:55. Eurosport 2
Ekstraklasa: Wisła Płock – Lechia Gdańsk (Tomasz Lach, Andrzej Strejlau – z Płocka)
20:00. CANAL+ Sport
Super Piątek (Cezary Olbrycht – ze Szczecina)
20:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Wisła Kraków (Żelisław Żyżyński, Maciej Murawski – ze Szczecina)
Sobota 15.07.2017
13:25. Polsat Sport News
Liga chińska: Guangzhou Evergrande – Shandong Luneng (Szymon Rojek, Andrzej Strejlau)
17:55. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Cracovia Kraków – Piast Gliwice (Przemysław Pełka, Krzysztof Przytuła – z Krakowa)
20:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Górnik Zabrze – Legia Warszawa (Rafał Wolski, Kazimierz Węgrzyn – z Zabrza)
22:30. CANAL+ Sport
Liga+ (Rafał Dębiński, Remigiusz Jezerski)
Niedziela 16.07.2017
03:55. Eleven
Mecz towarzyski: Los Angeles Galaxy – Manchester United (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)
15:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Arka Gdynia – Śląsk Wrocław (Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda – z Gdyni)
15:25. CANAL+
Ekstraklasa: Termalica Nieciecza – Jagiellonia Białystok (Przemysław Pełka, Kazimierz Węgrzyn – z Niecieczy)
17:55. CANAL+
Ekstraklasa: Lech Poznań – Sandecja Nowy Sącz (Marcin Rosłoń, Maciej Murawski – z Poznania)
20:00. CANAL+; CANAL+ Sport
Liga+ Extra (Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski, Tomasz Wieszczycki, Sławomir Stempniewski, Michał Probierz)
20:55. Eleven Sports
Liga brazylijska: Cruzeiro Belo Horizonte – Flamengo Rio de Janeiro (Sebastian Chabiniak, Tomasz Ćwiąkała)
Poniedziałek 17.07.2017
17:55. Eurosport 1
Ekstraklasa: Korona Kielce – Zagłębie Lubin (Edward Durda, Maciej Żurawski – z Kielc)
20:00. CANAL+ Sport
Ekstraklasa po godzinach (Krzysztof Marciniak, Robert Podoliński)
20:10. TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski, Jerzy Engel, Michał Listkiewicz, Piotr Żelazny)
20:30. Onet
Magazyn Ekstraklasy (Tomasz Włodarczyk, Maciej Szczęsny, Marcin Brosz)
21:00. CANAL+ Sport
Ekstrapaka
22:55. TVP 1
Gol (Jacek Kurowski, Maciej Bartoszek)
Wtorek 18.07.2017
03:55. Eleven
Mecz towarzyski: Real Salt Lake – Manchester United (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)
13:15. Eleven
Mecz towarzyski: AC Milan – Borussia Dortmund (Mateusz Święcicki, Tomasz Ćwiąkała)
17:55. Polsat Sport
Liga ukraińska: Worskła Połtawa – Szachtar Donieck (Łukasz Majchrzyk)
18:25. Polsat Sport
Liga rosyjska: Dynamo Moskwa – Spartak Moskwa (Grzegorz Michalewski)
Środa 19.07.2017
11:55. CANAL+ Sport
Mecz towarzyski: Leicester City – West Bromwich Albion (Przemysław Pełka, Rafał Nahorny)
13:15. TVP Sport; TVP 1
Mecz towarzyski: Bayern Monachium – Arsenal Londyn (Maciej Iwański, Andrzej Strejlau)
14:25. CANAL+ Sport
Mecz towarzyski: Liverpool FC – Crystal Palace (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)
20:10. TVP Sport; TVP 1
Liga Mistrzów: Studio (Jacek Kurowski, Marek Saganowski, Paweł Janas – z Warszawy)
20:25. TVP Sport; TVP 1
Liga Mistrzów: Legia Warszawa – IFK Mariehamm (Dariusz Szpakowski, Marcin Żewłakow – z Warszawy)
Czwartek 20.07.2017
01:55. Eleven
Mecz towarzyski: AS Roma – Paris Saint-Germain (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)
19:30. Polsat Sport Extra
Liga rosyjska: Skróty meczów (Grzegorz Michalewski)
19:55. Sport.TVP.pl
Mecz towarzyski: West Ham United – Fulham FC (Maciej Iwański)
20:25. TVP Sport; TVP 3
Liga Europy: Jagiellonia Białystok – FK Gabala (Szymon Borczuch, Robert Podoliński – z Białegostoku)
Ta strona używa plików cookies.