Program transmisji dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 14.07.2017

17:55. Eurosport 2
Ekstraklasa: Wisła Płock – Lechia Gdańsk (Tomasz Lach, Andrzej Strejlau – z Płocka)

20:00. CANAL+ Sport
Super Piątek (Cezary Olbrycht – ze Szczecina)

20:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Wisła Kraków (Żelisław Żyżyński, Maciej Murawski – ze Szczecina)

 

Sobota 15.07.2017

13:25. Polsat Sport News
Liga chińska: Guangzhou Evergrande – Shandong Luneng (Szymon Rojek, Andrzej Strejlau)

17:55. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Cracovia Kraków – Piast Gliwice (Przemysław Pełka, Krzysztof Przytuła – z Krakowa)

20:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Górnik Zabrze – Legia Warszawa (Rafał Wolski, Kazimierz Węgrzyn – z Zabrza)

22:30. CANAL+ Sport
Liga+ (Rafał Dębiński, Remigiusz Jezerski)

 

Niedziela 16.07.2017

03:55. Eleven
Mecz towarzyski: Los Angeles Galaxy – Manchester United (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

15:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Arka Gdynia – Śląsk Wrocław (Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda – z Gdyni)

15:25. CANAL+
Ekstraklasa: Termalica Nieciecza – Jagiellonia Białystok (Przemysław Pełka, Kazimierz Węgrzyn – z Niecieczy)

17:55. CANAL+
Ekstraklasa: Lech Poznań – Sandecja Nowy Sącz (Marcin Rosłoń, Maciej Murawski – z Poznania)

20:00. CANAL+; CANAL+ Sport
Liga+ Extra (Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski, Tomasz Wieszczycki, Sławomir Stempniewski, Michał Probierz)

20:55. Eleven Sports
Liga brazylijska: Cruzeiro Belo Horizonte – Flamengo Rio de Janeiro (Sebastian Chabiniak, Tomasz Ćwiąkała)

 

Poniedziałek 17.07.2017

17:55. Eurosport 1
Ekstraklasa: Korona Kielce – Zagłębie Lubin (Edward Durda, Maciej Żurawski – z Kielc)

20:00. CANAL+ Sport
Ekstraklasa po godzinach (Krzysztof Marciniak, Robert Podoliński)

20:10. TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski, Jerzy Engel, Michał Listkiewicz, Piotr Żelazny)

20:30. Onet
Magazyn Ekstraklasy (Tomasz Włodarczyk, Maciej Szczęsny, Marcin Brosz)

21:00. CANAL+ Sport
Ekstrapaka

22:55. TVP 1
Gol (Jacek Kurowski, Maciej Bartoszek)

 

Wtorek 18.07.2017

03:55. Eleven
Mecz towarzyski: Real Salt Lake – Manchester United (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

13:15. Eleven
Mecz towarzyski: AC Milan – Borussia Dortmund (Mateusz Święcicki, Tomasz Ćwiąkała)

17:55. Polsat Sport
Liga ukraińska: Worskła Połtawa – Szachtar Donieck (Łukasz Majchrzyk)

18:25. Polsat Sport
Liga rosyjska: Dynamo Moskwa – Spartak Moskwa (Grzegorz Michalewski)

 

Środa 19.07.2017

11:55. CANAL+ Sport
Mecz towarzyski: Leicester City – West Bromwich Albion (Przemysław Pełka, Rafał Nahorny)

13:15. TVP Sport; TVP 1
Mecz towarzyski: Bayern Monachium – Arsenal Londyn (Maciej Iwański, Andrzej Strejlau)

14:25. CANAL+ Sport
Mecz towarzyski: Liverpool FC – Crystal Palace (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)

20:10. TVP Sport; TVP 1
Liga Mistrzów: Studio (Jacek Kurowski, Marek Saganowski, Paweł Janas – z Warszawy)

20:25. TVP Sport; TVP 1
Liga Mistrzów: Legia Warszawa – IFK Mariehamm (Dariusz Szpakowski, Marcin Żewłakow – z Warszawy)

 

Czwartek 20.07.2017

01:55. Eleven
Mecz towarzyski: AS Roma – Paris Saint-Germain (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

19:30. Polsat Sport Extra
Liga rosyjska: Skróty meczów (Grzegorz Michalewski)

19:55. Sport.TVP.pl
Mecz towarzyski: West Ham United – Fulham FC (Maciej Iwański)

20:25. TVP Sport; TVP 3
Liga Europy: Jagiellonia Białystok – FK Gabala (Szymon Borczuch, Robert Podoliński – z Białegostoku)


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.