Za nami sześć z dwunastu spotkań w I rundzie Pucharu Polski. Do niespodzianki doszło w Rzeszowie, gdzie miejscowa Stal pokonała beniaminka ekstraklasy Górnik Łęczna. W Radomiu i w Ostrowie Wielkopolski trwa dogrywka. W obydwu spotkaniach jest podobny scenariusz. Goście prowadzili od początku spotkania (Dolcan od 4, a Puszcza od 7. minuty), od 77. grają w osłabieniu, a w doliczonym czasie gry gospodarze wyrównują.

[Aktualizacja]

19:30 – znamy już dziewięć rozstrzygnięć.

20:00 – Pozostały już tylko dwie niewiadome. Po 45. minutach GKS Katowice przegrywają z Chrobrym Głogów 0:1, a Sandecja bezbramkowo remisuje z GKS-em Bełchatów.

21:05 – Koniec wszystkich spotkań w I rundzie PP. Chcesz się dowiedzieć kto zagra w II rundzie? Wejdź tutaj i sprawdź wszystkie wyniki PP.
Losowanie kolejnej rundy odbędzie się jutro o godz. 12:00 na Stadionie Narodowym w Warszawie.