Aktualności

PKO BP Ekstralasa: Górnik się nie zatrzymuje! Zabrzanie zdominowali ŁKS (WIDEO)

Górnik Zabrze odniósł czwarte zwycięstwo z rzędu w PKO BP Ekstraklasie. Tym razem drużyna Jana Urbana nie dała szans ŁKS-owi Łódź wygrywając aż 4:1.

Górnik nacisnął od początku i wyszedł na prowadzenie już w 25. minucie. Dankowski wybił piłkę prosto pod nogi Czyża, który jakby czekał na futbolówkę i po strzale z czternastego metra dał prowadzenie gospodarzom. Dziesięć minut później zabrzanie byli już na dwubramkowy prowadzeniu Ennali niczym tyczki minął defensorów ŁKS-u, a następnie w sytuacji sam na sam pokonał Bobka. Na 3:0 trafił Kamil Lukoszek, który idealnie przymierzył tuż zza pola karnego. Gościom udało się zdobyć honorową bramkę w 84. minucie. Dobra piłka w pole karne do Szeligi, który wycofał futbolówkę do Daniego Ramireza. Hiszpan świetnie wykończył tę akcję dając chwilę radości kibicom z Łodzi. Ostatni akcent należał jednak do Górnika, a konkretnie do Felipe Nascimento, który ustalił wynik spotkania na 4:1. To już czwarta wygrana z rzędu zabrzan, która pozwala im przesunąć się aktualnie na trzecie miejsce w tabeli!