Znakomicie zainaugurował nowy sezon rosyjskiej ekstraklasy Maciej Rybus, który w wygranym 4:0 meczu Tereka Grozny zdobył dwie bramki przeciwko Amkaru Perm.

Rybus otworzył wynik spotkania w 64. minucie spotkania, a Terek poszedł za ciosem i w ciągu kwadransa zdobył kolejne dwie bramki. 24-letni pomocnik reprezentacji Polski ustalił wynik spotkania w 88. minucie i opuścił boisko minutę później.

W drużynie Rybusa całe spotkanie rozegrał Marcin Komorowski. W drużynie gości cały mecz rozegrał Janusz Gol, a Jakub Wawrzyniak pojawił się na boisku w 77. minucie.

Terek Grozny 4:0 (0:0) Amkar Perm

1:0 64′ Maciej Rybus
2:0 76′ Igor Lebiedienko
3:0 80′ Maurício
4:0 88′ Maciej Rybus