W meczu grupy L Ligi Europy Trabzonspor pokonał na własnym stadionie KSC Lokeren 2:0.

Turecki klub od początku meczu był stroną przeważającą. Obie bramki padły jednak dopiero w drugiej połowie. W 54. minucie prowadzenie dał drużynie Trabzonsporu Mustafa Yatabare.
Wynik ustalił w końcówce meczu Kevin Constant, który wykorzystał dokładne dogranie Jose Bosingwy.
Dzięki zwycięstwu Trabzonspor plasuje się na 2. miejscu w grupowej tabeli, mając 6 punktów na koncie. Liderem, z kompletem dziewięciu punktów, jest warszawska Legia.

Trabzonspor Kulubu – KSC Lokeren 2:0 (0:0)
 1:0 – 54′ – Mustafa Yatabare
 2:0 – 87′ – Kevin Constant