W meczu inaugurującym 15. serię I ligi, Flota Świnoujście pokonała na własnym stadionie Wigry Suwałki 1:0. Jedyną bramkę spotkania strzelił cztery minuty przed przerwą Sebastian Olszar, dla którego było to piąte trafienie w tym sezonie.

Gospodarze dzięki temu zwycięstwu awansowali na piątą lokatę, z kolei Wigry pozostały na 11. miejscu. Podopieczni Tomasza Kafarskiego zrehabilitowali się za ubiegłotygodniową porażkę poniesioną w Płocku, natomiast klub z Suwalszczyzny poniósł drugą wyjazdową porażkę z rzędu.

31 października 2014, 13:45 FLOTA ŚWINAUJŚCIE – WIGRY SUWAŁKI 1:0 (1:0)
41′ Sebastian Olszar