Copa del Rey: Mecz w Santander przerwany

Rewanżowy mecz 1/4 finału Pucharu Hiszpanii pomiędzy Racingiem Santander a Realem Sociedad został przerwany już po niecałej minucie. Sędzia przerwał spotkanie z powodu nie uczestnictwa w nim piłkarzy gospodarzy.

Po rozpoczęciu spotkania piłkarze trzecioligowego Racingu stanęli na środku boiska trzymając się za barki. Tak samo postąpili piłkarze rezerwowi wraz ze sztabem szkoleniowym, którzy stali przy linii boiska. Arbiter po kilkudziesięciu sekundach był zmuszony do przerwania spotkania. Gracze z Santander zaprotestowali ponieważ żądają dymisji zarządu wraz z prezydentem klubu.

Pierwsze spotkanie zakończyło się zwycięstwem Sociedad 3:1. Nieoficjalnie mówi się, że mecz nie zostanie powtórzony, a wynik zostanie zweryfikowany jako walkower dla gości i to oni zagrają o finał Pucharu Króla z FC Barceloną.