Liga Europy

Liga Europy: Sprawa awansu nierozstrzygnięta, remis w Marsylii [WIDEO]

Olympique Marsylia w pierwszym meczu półfinałowym Ligi Europy zremisował z Atalantą 1:1.

Atalanta po niespodziewanym wyeliminowaniu w ćwierćfinale Liverpoolu wyrosła na jedną z faworytek do końcowego triumfu. Aby to osiągnąć, najpierw piłkarze musieli rozprawić się w półfinale z Olympique Marsylią. I po pierwszym meczu.. Nie wiemy nic, ponieważ spotkanie zakończyło się remisem.

Już w 11′ minucie lwią pracę wykonał Teun Koopmeiners. Wywalczył Gianluce Scamaccę idealną sytuację, której Włoch nie mógł nie wykorzystać. Po 9′ minutach do wyrównania doprowadził Chancel Mbemba. Oddał piękny strzał i mógł cieszyć się z gola. Rezultat nie uległ zmianie i za tydzień w rewanżu obie drużyny będą miały równe szanse.