Aktualności

Celtic kontynuuje dobrą grę, ale wciąż traci 16 punktów do Rangersów

Glasgow Rangers zachowuje bezpieczną 16-punktową przewagę nad odwiecznym rywalem.

Dziewiątą bramkę w sezonie zdobył Kemar Roofe. Kolejne trafienie dołożył Glen Kamara, a zwieńczenia dzieła dokonał Hagi trafiając po raz pierwszy od dwóch miesięcy.

Rywale Rangersów, czyli St Johnstone ostatnie dziesięć minut grało w dziesiątkę, ponieważ drugą żółtą kartkę otrzymał Michael O’Halloran.

Celtic pokonał 2-0 Ross County na Parkhead. Pierwszą bramkę dla odwiecznych rywali Rangersów zdobył pomocnik David Turnbull w 62. minucie pokonując bramkarza gości. Nowy szkoleniowiec Conty, John Hughes doznał pierwszej porażki od momentu przejęcia drużyny.