Polecane

Bundesliga: Powrót Herthy z dalekiej podróży. Niewidoczny Piątek

Hertha Berlin wciąż ma problemy z odniesieniem zwycięstwa.

Drużyna ze stolicy Niemiec przegrywała już 0:2 w ciągu sześciu minut z Werderem Brema. Szybko gospodarzy zaskoczyli Joshua Sargent i Davy Klaassen. Hertha wróciła do gry pod koniec pierwszej połowy za sprawą trafienia Niklasa Starka. Z kolei w 60. minucie świetny strzał oddał Matheus Cunha. Słabo zaprezentował się Krzysztof Piątek, który miał sporo problemów z wytworzeniem sobie okazji bramkowych.

Wśród pozostałych meczów z 15.30 warto odnotować wysokie zwycięstwo Bayeru Leverkusen. Pokonali 4:0 Eintracht Frankfurt. Świetny mecz rozegrał strzelca dwóch bramek: Paulinho.

Union Berlin Rafała Gikiewicza tym razem przegrał z Freiburgiem 1:3.