W meczu 4. kolejki Bundesligi Augsburg FC pokonał na własnym stadionie Werder Brema 4:2.

Jako pierwsi z gola cieszyli się jednak goście, którzy prowadzenie objęli już w 3. minucie. Jeszcze przed przerwą piłkarzom Augsburga udało się jednak zdobyć dwie bramki i wyjść na prowadzenie.

W 56. minucie bremeńczycy wyrównali, ale decydujące słowo należało do gospodarzy, którzy dzięki dwóm golom w końcówce meczu zdołali wygrać spotkanie.

Augsburg FC – Werder Brema 4:2 (2:1)
 0:1 – 3′ – Davie Selke
 1:1 – 14′ – Daniel Baier
 2:1 – 45′ – Paul Verhaegh (k.)
 2:2 – 56′ – Franco Di Santo (k.)
 3:2 – 78′ – Tobias Werner
 4:2 – 90+2′ – Tim Matavz