PKO Ekstraklasa gra z WOŚP – licytuj medale, zwiedzanie wozu TV

ekstraklasa.org

Najwyższa polska liga piłkarska włącza się w zbiórkę 31. edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Na licytacje Ekstraklasa przekazuje dwie podwójne wejściówki na Galę Ekstraklasy. Każdą z nich można zdobyć wraz wejściem na wybrany mecz ligowy połączonym ze zwiedzaniem wozu produkcyjnego lub z zestawem medali za sezon 2021/22.

Ekstraklasa zaprasza do wsparcia zbiórki pieniędzy w ramach 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pod hasłem „Żyj zdrowo w zdrowym świecie” zbierane są środki na zakup sprzętu dla szpitali, który ma służyć walce z sepsą. Choroba ta charakteryzuje się wysoka śmiertelnością, a szansą na uratowanie życia jest szybkie rozpoznanie i dysponowanie najnowocześniejszym sprzętem na świecie.

Na licytację Ekstraklasa SA przeznaczyła dwa wyjątkowe zestawy, których nie da się zdobyć w żaden inny sposób – w skład każdego z nich wchodzi podwójna wejściówka na majową Galę Ekstraklasy. To wyjątkowa impreza, podczas której na koniec sezonu wręczane są nagrody dla najlepszych piłkarzy oraz trenera rozgrywek.

W jednym zestawie do wylicytowania jest wyjątkowa rama z medalami dla najlepszych polskich klubów rywalizujących w sezonie 2021/22. Są one identyczne jak te, które w maju zawisły na szyjach piłkarzy i trenerów Lecha Poznań, Rakowa Częstochowa i Pogoni Szczecin. Każdy z medali waży 245 gramów i jest wykonany z mosiądzu. Po wygrawerowaniu logotypów i napisów został im ręcznie nadany kształt na prasie balansowej. Oszlifowane i wypolerowane zostały pokryte czystym 24-karatowym srebrem i złotem. W przypadku medali dla mistrza jest to żółte złoto, natomiast brązowe pokryto złotem czerwonym.

W drugim zestawie natomiast można wylicytować podwójne wejście VIP na wybrany mecz PKO Bank Polski Ekstraklasy połączone ze zwiedzaniem wozu produkcyjnego Ekstraklasa Live Park. Spółka ta od 2011 roku realizuje transmisje z meczów ligowych, w tym także w technologii 4K. Podczas zwiedzania będzie można poznać od kulis tajniki produkcji telewizyjnej meczów na żywo najpopularniejszej polskiej ligi.

Licytacje Ekstraklasy S.A. dostępne są pod linkami:

LICYTUJ MEDALE I WEJŚCIE NA GALĘ EKSTRAKLASY >>

LICYTUJ ZWIEDZANIE WOZU TV, WEJŚCIE NA MECZ I GALĘ EKSTRAKLASY >>

źródło: info.pras. ekstraklasa.org / Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.