Odzież dla kibiców Manchester United

Fani brytyjskiego klubu piłkarskiego Manchester United z pewnością nie będą mogli narzekać odwiedzając sklep internetowy z gadżetami i odzieżą dla kibiców. Klub cieszy się wyjątkową sławą, a dzięki swojemu pochodzeniu ma też w sobie coś z brytyjskiej szlacheckości. Ten szczególny pierwiastek wprowadza charakterystyczny klubowy herb, bogaty w formie i wykonany w złotym kolorze. Herb kibice mogą znaleźć na wielu produktach nie tylko do ubrania, ale i do ustawienia na półce czy codziennego użytku. Symbolice towarzyszą wszechobecne klubowe barwy.

 

 

 

Kolekcjonerska odzież dla fanów

 

 

 

Produkty kibicowskie oferowane przez sklep internetowy można podzielić na dwie grupy zależnie od ich przeznaczenia i sposobu wykorzystania. Odzież zajmuje z pewnością zaszczytne pierwsze miejsce, bowiem pozwala na codzienne demonstrowanie swojego poparcia słynnej brytyjskiej drużynie.

 

Koszulka Manchester Unitedto również wybór praktyczny, który nie tylko dekoruje półkę w pokoju, ale może być noszony na ulicy czy do pracy. Wśród odzieżowych propozycji dla kibiców znajdą się klubowe koszulki polo w kolorze czerwonym i czarnym, bawełniane t-shirty z czerwonym napisem, czerwone lub czarne koszulki w kratę czy stylowe kombinacje czerni i czerwieni z dodatkiem charakterystycznego herbu. Nie można również zapomnieć o tradycyjnych fanowskich czapkach i szalikach, nie tylko na chłodniejsze dni, ale i dla podkreślenia sympatii podczas dowolnego meczu.

 

 

 

Gadżety do gabloty i na półkę

 

 

 

Poza ofertą odzieżową z symboliką i w kolorach klubowych Manchester United sklep proponuje fanom również bogatą gamę drobiazgów, kolorowych gadżetów różnego przeznaczenia, które zaprojektowano w barwach klubowych i z symbolami drużyny. Wśród propozycji do gabloty i na półkę znalazły się między innymi:

  • kubki, szklanki do piwa, kieliszki i kufle idealne na spotkania ze znajomymi i jako element kolekcji,

 

  • torby na ramię, na buty, piórniki na przybory do pisania,

 

  • zegarki na rękę, budziki i zegary ścienne,

 

  • ręczniki, poduszki i pościel,

 

  • zabawki, maskotki, breloczki,

 

  • długopisy i kalendarze ścienne,

 

  • piłki i flagi klubowe.

 

Każdy z tych elementów może znaleźć się na półce jako element zbioru, ale też może pełnić funkcje praktyczne. Z powodzeniem rozbudzi też zainteresowania piłkarskie malucha kolorowa pościel w barwach Manchesteru czy kubek do porannego kakao.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.