Małecki ukarany przez klub!

Zarząd Pogoni Szczecin nałożył na swojego zawodnika, Patryka Małeckiego karę finansową za niesportowe zachowanie piłkarza podczas ligowego meczu 8.kolejki T-Mobile Ekstraklasy przeciwko Ruchowi Chorzów.

 

Oświadczenie klubu w tej sprawie:

Zarząd klubu podjął decyzję w sprawie niesportowego i niewłaściwego zachowania, którego zawodnik Patryk Małecki dopuścił się w trakcie meczu ligowego z Ruchem Chorzów.

W rozmowie z Zarządem oraz sztabem trenerskim Patryk Małecki przeprosił za swoje postępowanie oraz przyznał, że było karygodne i niedopuszczalne. Zawodnik zapewnił, że w przyszłości podobna sytuacja nigdy więcej nie będzie miała miejsca. Przeprosił również wszystkich kibiców Pogoni Szczecin.

W ocenie Zarządu zawodnik przemyślał swoje zachowanie, a jego przeprosiny są szczere i niewymuszone. Po szczegółowej analizie postępowania Patryka Małeckiego oraz złożonych wyjaśnieniach, Zarząd postanowił ukarać zawodnika znaczącą karą finansową. Deklarację Patryka Małeckiego Zarząd rozumie jednoznacznie: ewentualny kolejny incydent zamknie możliwość dalszej współpracy.

Zarząd klubu i sztab trenerski w dalszym ciągu wierzą w umiejętności i potencjał Patryka Małeckiego oraz liczą na jego dobrą grę w spotkaniach ligowych i pucharowych.

 

Źródło: własne/pogonszczecin.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.