Andrea Radrizzani: Chcemy kontynuować współpracę z Marcelo Bielsą

Getty Images

Właściciel Leeds United, Andrea Radrizzani jest zainteresowany kontynuowaniem współpracy z obecnym szkoleniowcem ekipy z Elland Road. Mowa tutaj o Marcelo Bielsie, którego kontrakt wkrótce wygaśnie.

Andrea Radrizzani w rozmowie z L’Equipe stwierdził, że bardzo zależy mu na dalszej współpracy z obecnym szkoleniowcem Leeds United.

– Mam nadzieję, że przedłuży z nami kontrakt i jest to wielce prawdopodobnie. Prowadzimy zaawansowane rozmowy. Chęć kontynuowania współpracy występuje po obu stronach. Dobrze się dogadujemy i wspieramy Marcelo w jego pracy, więc myślę, że jesteśmy w dobrych relacjach. Mam nadzieję, że dalsza współpraca będzie nam dana. Leeds United jest większe niż Marcelo Bielsa. Gdyby pewnego dnia okazało się, że z jakiegoś powodu doszło to rozstania z Marcelo, nasz cel nie zmieniłby się. Chcemy przywrócić Leeds na miejsce, które w przeszłości zajmował. Zamierzamy reprezentować Anglię w rozgrywkach Champions League. Chcemy w jak najlepszy sposób dokończyć trwający sezon Premier League i zintegrować niektórych naszych młodych zawodników z pierwszą drużyną.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *