Andrea Radrizzani: Chcemy kontynuować współpracę z Marcelo Bielsą

Getty Images

Właściciel Leeds United, Andrea Radrizzani jest zainteresowany kontynuowaniem współpracy z obecnym szkoleniowcem ekipy z Elland Road. Mowa tutaj o Marcelo Bielsie, którego kontrakt wkrótce wygaśnie.

Andrea Radrizzani w rozmowie z L’Equipe stwierdził, że bardzo zależy mu na dalszej współpracy z obecnym szkoleniowcem Leeds United.

– Mam nadzieję, że przedłuży z nami kontrakt i jest to wielce prawdopodobnie. Prowadzimy zaawansowane rozmowy. Chęć kontynuowania współpracy występuje po obu stronach. Dobrze się dogadujemy i wspieramy Marcelo w jego pracy, więc myślę, że jesteśmy w dobrych relacjach. Mam nadzieję, że dalsza współpraca będzie nam dana. Leeds United jest większe niż Marcelo Bielsa. Gdyby pewnego dnia okazało się, że z jakiegoś powodu doszło to rozstania z Marcelo, nasz cel nie zmieniłby się. Chcemy przywrócić Leeds na miejsce, które w przeszłości zajmował. Zamierzamy reprezentować Anglię w rozgrywkach Champions League. Chcemy w jak najlepszy sposób dokończyć trwający sezon Premier League i zintegrować niektórych naszych młodych zawodników z pierwszą drużyną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.