Totolotek bonus na start bez depozytu, zakład bez ryzyka, bonus powitalny i freebet

Polacy coraz częściej zaczynają grać, ponieważ oferuje to im dreszczyk emocji oraz możliwość zyskania dodatkowych środków. Bukmacherzy fakt ten chcą wykorzystać i próbują zyskać jak największą rzeszę nowych klientów poprzez oferowanie im bonusów. Totolotek oferuję dla Was specjalny bonus na start, z którym otrzymacie freebet o wartości 25, zakład do 150 zł bez ryzyka, bonus od depozytu do 500 zł oraz do 49 zł bonusu za wpłatę przez aplikację mobilną.

Totolotek proponuje nam atrakcyjne bonusy oferujące darmowe środki w postaci bonusowego depozytu, które możemy bez problemu wypłacić spełniając warunki obrotu. Żeby ów bonus został przypisany do naszego konta należy zarejestrować się klikając w nasz link, który przekieruje na stronę bukmachera i formularz rejestracyjny. Jako, że Totolotek jest pierwszym, legalnym bukmacherem, wiedzą jak zadbać o nowych, jak i “starych” klientów.

» Odbierz bonus 724 PLN od bukmachera Totolotek

Totolotek bonus na start

Zakłady bukmacherskie Totolotek jest “dinozaurem” jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie w Polsce. Są oni najstarszym legalnym bukmacherem w naszym kraju, co oznacza, że na pewno mają rzeszę swoich stałych klientów, ale chcąc nadal pozyskiwać nowych klientów przygotowali dla nich kilka bonusów na start. Naszym zdaniem są one przyjemne, a w szczególności dla tych, którzy grają przez aplikację mobilną i ten ostatni bonus wyróżnia ich na tle konkurencji. Gama podstawowych bonusów jest bardzo podobna do tych konkurencji, dlatego Totolotek wyszedł na przeciw oczekiwaniom klientów i zadbał o nietypowe promocje jak np. Bonus King Size.

Bonus bez depozytu

Totolotek nie oferuje nowym użytkownikom darmowych środków za założenie konta, a proponuje ich zachęcić darmowym zakładem o wartości 25 zł. Wymogi obrotu tego bonusu są naprawdę przyjazne nowym graczom. Żeby móc wypłacić bonusowe środki wystarczy dwukrotnie postawić kupon po minimalnym kursie 2.0 każdy. Wiemy, że kurs 2.0 wydaje się być duży, ale Totolotek nie ogranicza nas ilością zdarzeń na kuponie. Oczywiście jeśli gramy przez komputer. Jeśli wykonamy wpłatę przez aplikację mobilną to dostaniemy od nich 49zł darmowych środków bonusowych.

Zakład bez ryzyka

Zakład bez ryzyka w Totolotku jest kolejną promocją, która w zasadzie pozwala nam zawrzeć zakład całkowicie za darmo. Zakłady bukmacherskie Totolotek pozwalają nam postawić kupon do 150 zł bez obawy o stratę naszych środków. W razie przegranej otrzymamy środki jako bonus. Ważnym aspektem przy tym bonusie jest fakt, że Totolotek nie stawia przed nami wygórowanych wymagań obrotu tych środków. Żeby móc je wypłacić musimy jedynie zagrać raz za te środki po kursie minimalnym 2.0.

Bonus od depozytu

Bonus od depozytu bukmachera Totolotek to promocja, która jest kierowana do nowych graczy. Każdy kto założy konto u tego bukmachera może liczyć na podwojenie pierwszej wpłaty (o ile pierwsza wpłata nie wynosi więcej niż 500zł, w innym przypadku dostaniemy maksymalnie “pięć stówek”). Zasady wypłaty owego bonusu nie są wymagające, a na pewno każdy zdoła je spełnić. Wystarczy trzykrotnie postawić zakład zawierający w sobie minimalnie trzy zdarzenia i każde ze zdarzeń musi być po kursie minimum 1.35.

» Odbierz bonus 724 PLN od bukmachera Totolotek

Totolotek bonus bez depozytu

Totolotek bonus bez depozytu oferuje nam darmowe środki jedynie dzięki aplikacji mobilnej i to tylko dla nowych graczy. Wystarczy pobrać aplikację mobilną i wpłacić pieniądze do maksymalnych widełek – 49zł. Warunki obrotu tego bonusu są takie jak w przypadku freebetu, więc wydają się być bardzo przyjazne dla każdego gracza, a znajdują się one w podpunkcie “Totolotek freebet, czyli darmowy bonus”.

Totolotek freebet, czyli darmowy bonus

Freebet od Totolotka to bonus, który kierowany jest do nowych użytkowników przy użyciu kodu promocyjnego PILKARSKISWIAT. W ramach tego bonusu dostajemy 25zł na jeden kupon, który możemy, ale nie musimy wygrać. Żeby wypłacić środki bonusowe musimy stosować się do zasad promocji, które są bardzo łatwe do realizacji. Wystarczy postawić dwukrotnie kupon po minimalnym kursie 2.0.

Totolotek zakład bez ryzyka (cashback)

Zakład bez ryzyka w firmie Totolotek to kolejna promocja kierowana do nowych użytkowników. Bukmacher pozwala nam na zawarcie zakładu, który w teorii nie może być przegrany. Znaczy to tyle, że możemy postawić kupon, a w razie przegranej dostaniemy zwrot pełnej sumy o ile ta nie przekracza 150zł. Oczywiście bonus ten możemy wypłacić, ale żeby to zrobić musimy najpierw nim obrócić.

Totolotek bonus od depozytu (wpłaty)

Bonus od depozytu udostępniany przez bukmachera Totolotek to promocja, która jest kierowana głównie do nowych graczy. Dzięki tej promocji nowi gracze mogą zyskać do 500zł dodatkowych środków przy pierwszej wpłacie. Jest to bonus, który może zostać wypłacony, ale żeby to zrobić trzeba tymi środkami obrócić.

» Odbierz bonus 724 PLN od bukmachera Totolotek

Promocje bukmacherskie Totolotek dla zarejestrowanych graczy

Totolotek jako pierwszy legalny bukmacher wie jak przyciągnąć do siebie nowych klientów. Nie oznacza to, że nie dbają oni o tych, którzy są już z nimi od jakiegoś czasu. Mają oni sporo stałych bonusów dla tych nowych, jak i “starych” użytkowników. Na pewno godnymi uwagi promocjami są:

 • Bet Club

Bet Club to specjalny program program lojalnościowy oferowany przez Totolotek. Zbieramy w nim punkty, a zebrane wymieniamy na bonusy. Gdy uzbierasz od 0 do 4999 punktów dostajesz status Silver, który w praktyce niewiele wnosi, ale mamy jeszcze wyższe stopnie, które dają nam przyjemne bonusy. Status Gold jest od 5000 do 19999 punktów i dzięki niemu dostajemy 20% do każdej wygranej. Ostatnim poziomem jest Platinium. Daje on nam aż 50% więcej do wygranej. Aby zebrać punkty wystarczy grać. Kupon z jednym typem za stawkę 2zł daje nam zaledwie dwa punkty, ale taki sam kupon z trzema zdarzeniami daje już nam tych punktów sześć.

 • Early Cash Out

Bukmacher Totolotek daje nam do dyspozycji funkcję Early Cash Out. Funkcja ta pozwala nam wypłacić pieniądze przed jego zamknięciem. Świetny możliwość gdy pojawiają się wątpliwości czy dany kupon wygra. Oczywiście są haczyki, ale nie są one bolesne. Żeby ta funkcja zadziałała musimy postawić zakład za minimum 20zł. Kolejnym haczykiem jest zmniejszenie kwoty wygranej o kurs zdarzenia, które jest jeszcze w grze.

 • Bonus King Size

Bonus King Size pozwala nam więcej zarobić! Bonus King Size to ukłon w stronę ludzi, którzy robią tak zwane “taśmy”. Promocja działa w ten sposób, że wystarczy łączyć ze sobą jak największą liczbę zakładów na jednym kuponie. Maksymalnie można połączyć ich 30. W zależności ile zakładów zawiera się w naszym kuponie to tyle możemy zyskać więcej.

 1. 5 zakładów wygrana większa o 5%,
 2. 6 zakładów wygrana większa o 10%,
 3. 7 zakładów wygrana większa o 15%,
 4. 8 zakładów wygrana większa o 20%,
 5. 9 zakładów wygrana większa o 25%,
 6. 10 zakładów wygrana większa o 30%,
 7. 11 zakładów wygrana większa o 35%,
 8. 12 zakładów wygrana większa o 40%,
 9. 13 zakładów wygrana większa o 45%,
 10. 14 zakładów wygrana większa o 50%,
 11. od 15 zakładów do 29 zakładów wygrana większa o 52%,
 12. 30 zakładów wygrana większa o 66%.

» Odbierz bonus 724 PLN od bukmachera Totolotek

Jaki bonus na start oferuje bukmacher Totolotek?

Bukmacher Totolotek daje na start bonus powitalny o łącznej wartości 724 złotych. Każdy nowy użytkownik może odebrać darmowy zakład 25 zł., zakład bez ryzyka 150 zł., bonus od depozytu 500 zł. oraz specjalną promocję 49 zł. za pierwszy zakład w aplikacji.

Czy bukmacher Totolotek oferuje bonus bez depozytu?

Tak, legalny bukmacher Totolotek oferuje dla nowych użytkowników bonus bez depozytu w wysokości 25 złotych. Jest on przeznaczony dla nowych użytkowników.

Co zrobić, aby skorzystać z bonusu Totolotka?

Aby otrzymać pakiet bonusów powitalnych od bukmachera Totolotek, należy zarejestrować konto klienta. Po potwierdzeniu rejestracji, wystarczy wejść na stronę lub w aplikację oraz zalogować się na podany wcześniej login i hasło.


x