NHL mecze na żywo i za darmo. Gdzie oglądać transmisje TV i online?

Przed nami nowy sezon rozgrywek NHL. Transmisje ze wszystkich meczów NHL będzie można oglądać na żywo w Internecie. Od sezonu 2021/2022 transmisje NHL w Polsce będą pokazywane wyłącznie przez Internet. Sprawdziliśmy gdzie oglądać mecze NHL w nadchodzącym sezonie i zaprezentowaliśmy szczegóły w poniższym artykule.

NHL: Meczyki i mecze na żywo

Meczyki NHL to bardzo chętnie oglądane transmisje sportowe. Każdego dnia kibice mogą oglądać transmisje online ze wszystkich meczów NHL. Na naszej stronie prezentujemy szczegółowe informacje o tym gdzie oglądać mecze NHL na żywo i online.

Transmisja u bukmacherów: STS TV, Fortuna TV, Betclic TV, Superbet TV

Transmisja online: Viaplay

NHL: Gdzie oglądać?

Transmisje meczów NHL można oglądać na platformie streamingowej Viaplay, która wykupiła prawa do pokazywania transmisji na terytorium Polski od sezonu 2021/2022 do 2025/2026. Mecze NHL na żywo i za darmo w internecie można również oglądać na stronach internetowych bukmacherów Fortuna, Superbet i Betclic. Załóż konto na jednej z podanych stron bukmacherskich i oglądaj NHL na komputerze, smartfonie i tablecie.

» Odbierz 630 PLN i typuj zakłady na eFortuna.pl

» Odbierz 1660 PLN i typuj zakłady na STS.pl

» Postaw 500 PLN bez ryzyka i odbierz darmowe 20 PLN w Fuksiarz.pl

NHL: Transmisja TV

Mecze NHL na żywo w TV można oglądać wyłącznie w aplikacji Viaplay, która dostępna jest na telewizory Samsung, LG, Panasonic, Sony, Philips i TCL. Niestety telewizja TVP Sport nie posiada już praw do pokazywania transmisji NHL.  

NHL: Transmisja i mecze na żywo w Internecie

Serwis Viaplay oferuje dla nowych klientów 30-dniowy darmowy okres próbny. Aby skorzystać z promocji wystarczy zarejestrować konto i podać dane karty płatniczej. Standardowa cena w kolejnych miesiącach wynosi 34 zł., jednak nie trzeba przedłużać abonamentu i można zrezygnować z usługi w każdym momencie.

Viaplay dostępne jest na:

  • komputerach PC i Mac
  • telewizorach (Samsung, LG, Panasonic, Sony, Philips, TCL)
  • smartfonach i tabletach (Android i iOS)
  • konsolach do gier (Playstation 4 i 5, Xbox One)
  • urządzeniach do streamingu (Chromecast, Apple TV, Nvidia Shield)

NHL: Transmisja online za darmo

Aby oglądać mecze NHL online za darmo wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej jednego z bukmacherów Fortuna, Superbet lub Betclic. Każdy użytkownik, który założy konto na jednej z podanych stron, może oglądać wszystkie mecze NHL za darmo.

Superbet oferuje transmisje dla każdego użytkownika – nie trzeba dokonywać depozytu ani posiadać środków na koncie klienta. Aby oglądać transmisje u bukmacherów Fortuna i Betclic należy zasilić konto lub posiadać zakład bukmacherski postawiony w ostatnich 24 godzinach.   

» Odbierz 630 PLN i typuj zakłady na eFortuna.pl

» Odbierz 1660 PLN i typuj zakłady na STS.pl

» Postaw 500 PLN bez ryzyka i odbierz darmowe 20 PLN w Fuksiarz.pl

 

Gdzie można oglądać mecze NHL?

Mecze NHL można oglądać w serwisach internetowych Viaplay, Fortuna TV, Superbet TV i Betclic TV. Legalni bukmacherzy udostępniają mecze NHL za darmo.

NHL transmisje w Polsce i prawa telewizyjne do transmisji 2021

Transmisje NHL w Polsce w sezonie 2021/2022 będzie pokazywać platforma internetowa VIaplay. Streamy online ze wszystkich spotkań dostępne są też u bukmacherów Fortuna, Betclic oraz Superbet.

Transmisje NHL 2021/2022 w TVP Sport?

Od sezonu 2021/2022 kanał telewizyjny TVP Sport nie będzie pokazywać transmisji z meczów NHL. Wyłączne prawa pozyskała platforma Viaplay.