Mistrzostwa Świata 2022 transmisja na żywo i online za darmo. Gdzie oglądać Mundial MŚ 2022?

Przed nami prawdziwe piłkarskie święto, na które czekają kibice z całego świata. Od 20. listopada do 18. grudnia rozgrywane będą Mistrzostwa Świata w piłce nożnej mężczyzn. Turniej, który odbędzie się na stadionach w Katarze będzie można oglądać na żywo w telewizji i internecie. W poniższym artykule prezentujemy szczegółowe informacje o tym gdzie dostępne będą transmisje TV i transmisje online ze wszystkich meczów MŚ 2022, a także czy oferowany będzie stream online za darmo z każdego spotkania.

Gdzie oglądać MŚ 2022?

Transmisje z Mundialu 2022 na żywo w telewizji będą pokazywane na kanałach TVP1, TVP2, TVP Sport oraz TVP 4K. Telewizja Polska jako jedyna w Polsce posiada prawa do udostępniania transmisji z Mistrzostw odbywających się w Katarze. Transmisje Mistrzostw Świata 2022 na żywo online będzie można natomiast obejrzeć w serwisie streamingowym WP Pilot oraz oficjalnej platformie Telewizji Polskiej, która udostępniona jest jako strona internetowa sport.tvp.pl oraz aplikacja mobilna TVP Sport.

Transmisje TV: TVP1, TVP2, TVP Sport oraz TVP 4K

Transmisje online: WP Pilot, Sport.tvp.pl

Transmisje MŚ 2022 na żywo w tv

Aby oglądać transmisje MŚ 2022 na żywo w TV wystarczy mieć telewizor podłączony do naziemnej telewizji cyfrowej, w której można odbierać kanały TVP1, TVP2, TVP Sport, a także specjalnie przygotowany kanał TVP 4K.

U wszystkich operatorów telewizji kablowej oraz satelitarnej będzie można oglądać transmisję z Mundialu 2022 na kanałach TVP1, TVP2 oraz TVP Sport. Stacja telewizyjna TVP 4K dostępna jest natomiast wyłącznie u niektórych operatorów takich jak platforma satelitarna Canal+, Vectra, Multimedia Polska, SGT, Evio, Elsat, Orange, Toya, Inea, T-Mobile, Avios, Promax, JMDI, Telpol, Telewizja Kablowa Chopin oraz u wielu innych operatorów.

Transmisje Mistrzostw Świata 2022 na żywo online

Mistrzostwa Świata 2022 na żywo w internecie będą mogli oglądać użytkownicy platformy WP Pilot, którzy zarejestrują konto na podanej poniżej stronie internetowej. Każdy użytkownik po zalogowaniu się w serwisie internetowym lub w aplikacji WP Pilot może oglądać transmisję ze wszystkich meczów Mistrzostw Świata pokazywanych w TVP1 i TVP2. Należy w tym miejscu zaznaczyć jednak, że WP Pilot pokazuje dodatkowo swoje reklamy w trakcie transmisji, a także w ramach bezpłatnego dostępu oferuje wyłącznie transmisję w niskiej jakości.

Aby oglądać transmisję MŚ 2022 w WP Pilot korzystając z jakości full HD, a także bez dodatkowych reklam konieczne jest wykupienie subskrypcji. Miesięczny dostęp do abonamentu oferowany jest za opłatą w wysokości 19,99 zł.

Oglądaj transmisje w WP Pilot

Transmisje MŚ 2022 online za darmo

Transmisje MŚ 2022 za darmo oferowane są przez Telewizję Polską za pośrednictwem serwisu sport.tvp.pl oraz aplikacji TVP Sport. Do oglądania transmisji nie jest konieczna rejestracja konta – z oferty można korzystać po przejściu do serwisu internetowego lub pobraniu aplikacji.

Wszystkie mecze oferowane przez TVP za pośrednictwem strony i aplikacji udostępniane są w jakości full HD. Transmisję można oglądać wyłącznie na terytorium Polski.

Aby skorzystać z oferty TVP i oglądać transmisję Mistrzostw Świata 2022 za darmo należy przejść na podaną poniżej stronę internetową. W przypadku urządzeń mobilnych (Android i iOS) oraz telewizorów i urządzeń streamingowych (Android TV, Samsung Tizen, LG webOS) konieczne jest pobranie aplikacji TVP Sport z oficjalnego sklepu z aplikacjami.

Oglądaj transmisje w sport.tvp.pl

Transmisje Mistrzostw Świata 2022 w 4K

Podczas Mistrzostw Świata uruchomiony będzie też dodatkowy kanał telewizyjny TVP 4K, dzięki któremu wszystkie mecze MŚ 2022 na żywo będzie można oglądać w najwyższej dostępnej jakości obrazu i dźwięku. Stacja telewizyjna TVP 4K dostępna jest w naziemnej telewizji cyfrowej, dzięki czemu każdy ma możliwość oglądania tego kanału bez dodatkowych opłat. TVP 4K w ofercie naziemnej telewizji pojawi się w piątek 18. listopada i będzie znajdować się na pozycji numer 36. Jeżeli TVP 4K nie pojawi się na liście kanałów należy zaktualizować listę w ustawieniach telewizora.

Kanał TVP 4K można też znaleźć w następujących telewizjach: platforma satelitarna Canal+, Vectra, Multimedia Polska, SGT, Evio, Elsat, Orange, Toya, Inea, T-Mobile, Avios, Promax, JMDI, Telpol, Telewizja Kablowa Chopin oraz u wielu innych operatorów.

Gdzie oglądać MŚ 2022 w TV?

Transmisje TV ze wszystkich meczów Mistrzostw Świata 2022 będą oferowane w TVP1, TVP2 i TVP Sport. W zależności od układu ramówki telewizyjnej poszczególne mecze będą pokazywane w TVP1 lub TVP2, a wybrane spotkania w TVP Sport. Wszystkie mecze można też oglądać w TVP 4K.

Gdzie oglądać transmisje MŚ 2022 online?

Transmisje online z meczów MŚ 2022 można oglądać na platformie WP Pilot, a także na oficjalnym serwisie Telewizji Polskiej, który dostępny jest pod adresem sport.tvp.pl oraz w aplikacji TVP Sport.

Czy dostępne będą transmisje MŚ 2022 za darmo?

Tak, transmisje z meczów Mistrzostw Świata 2022 będą dostępne całkowicie za darmo na stronie oraz w aplikacji Telewizji Polskiej.