
Ostatnie miesiące dla Thurama w Nicei? Chcą go włoscy giganci
Khephren Thuram prawdopodobnie rozgrywa ostatni sezon w barwach OGC Nice.
Pomocnik przeniósł się do Nicei w 2019 roku, kończąc pobyt w AS Monaco. Ruch okazał się strzałem w dziesiątkę. To właśnie na Allianz Riviera stopniowo otrzymał coraz więcej okazji do gry, aż w końcu stał się jednym z liderów zespołu. Choćby w tym sezonie gra regularnie - wystąpił już w dziesięciu meczach Ligue 1, a OGC niespodziewanie jest wiceliderem w tabeli, jedynie ze stratą punktu do Paris Saint-Germain.
Khephren od jakiegoś czasu wzbudza zainteresowanie klubów z innych lig. On sam przyznał, że miał propozycję już tego lata, by zmienić barwy, ale był nastawiony na pozostanie.
Jego kontrakt wygasa jednak latem 2025 roku. Nice może wykorzystać zamieszanie wokół 22-latka i wkrótce go sprzedać, bo będzie miał ku temu jedną z ostatnich okazji.
Swego czasu Khephrena łączono z Liverpoolem. Ale ostatnio media najczęściej sugerują przenosiny do jednego z włoskich klubów. Mógłby trafić do Interu Mediolan, gdzie już jest jego brat - Marcus. Lub do Juventusu, gdzie dobrze wspominany jest ich ojciec - Lillian.
Do transferu tak czy siak dojdzie po sezonie 2023/24. Nice ma oczekiwać przynajmniej 40 milionów euro.
Źródło: Corriere dello Sport
-
BundesligaOficjalnie: Tah w Bayernie Monachium
Kamil Gieroba / 29 maja 2025, 21:36
-
News dniaSerie A: Ostatnia kolejka zdecyduje o mistrzostwie. Punkt dzieli czołowe zespoły
Kamil Gieroba / 19 maja 2025, 10:16
-
EkstraklasaGwiazda ligi opuści PKO Ekstraklasę
Kamil Gieroba / 18 maja 2025, 12:33
-
News dniaCo dalej z Zalewskim? Romano: Jest decyzja Interu!
Kamil Gieroba / 12 maja 2025, 9:17
-
La LigaCarlo Ancelotti na wylocie z Realu Madryt? Zadecydować może Liga Mistrzów
Victoria Gierula / 11 kwietnia 2025, 16:10
-
Plotki transferoweDejan Kulusevski może wrócić do Serie A, ale nie do Juventusu
Victoria Gierula / 5 kwietnia 2025, 16:16