
Oficjalnie: Vladislavs Gutkovskis z nową umową w Częstochowie
Napastnik Vladislavs Gutkovskis porozumiał się z Rakowem Częstochowie w sprawie przedłużenia umowy, która będzie obowiązywać do końca czerwca 2025 roku z opcją przedłużenia o kolejne dwa lata.
Łotysz przy Limanowskiego występuje od kampanii ligowej 2020/21. Z Medalikami świętował dwukrotnie triumf w Pucharze Polski oraz Superpucharze Polski. W minionej kolejce zdobył cztery gole przeciwko Wiśle Płock.
- To dla mnie ważny moment. Myślę, że robię dodatkowy krok do przodu, bo wiem, że tutaj będę się mógł jeszcze rozwinąć i stać się lepszym piłkarzem. Przeżyłem tutaj wiele wspaniałych momentów, to trwa dalej. Nigdzie się nie wybieram, czuję się tutaj bardzo dobrze i cieszę się z przedłużenia kontraktu - mówi Vladislavs Gutkovskis.
- Vladislavs to dla nas bardzo ważny zawodnik, który wpisuje się w nasz profil na pozycji numer 9. Wierzymy, że stać go na regularne zdobywanie bramek, które dadzą wiele radości kibicom, tak jak w finale Pucharu Polski czy meczu z Wisłą Płock oraz przyczynią się do realizacji naszych celów na ten sezon oraz kolejne - mówi Robert Graf, dyrektor sportowy.
99 meczów
31 goli
Wicemistrzostwo x2
Puchar Polski x2
Superpuchar x2
Ciąg dalszy nastąpi!
https://t.co/2XhRqFLp1t pic.twitter.com/iPdrrtSmzf
— Raków Częstochowa (@Rakow1921) November 10, 2022
źródło: rakow.com
-
MŚ 2026Mistrzostwa Świata 2026: Awans totalnych debiutantów
Kamil Gieroba / 6 czerwca 2025, 10:59
-
PolecaneFeio szuka pracy. Wróci do ojczyzny?
Kamil Gieroba / 5 czerwca 2025, 13:39
-
EkstraklasaOficjalnie: Cracovia ma nowego trenera!
Wiktor Palmowski / 4 czerwca 2025, 17:40
-
Plotki transferoweManchester City rusza z transferami. Będzie nowy pomocnik
Kamil Gieroba / 4 czerwca 2025, 11:59
-
EkstraklasaLiczne odejścia z Jagiellonii Białystok!
Wiktor Palmowski / 3 czerwca 2025, 16:19
-
PolecaneOficjalnie: Chelsea ma nowego pomocnika
Kamil Gieroba / 3 czerwca 2025, 12:07