Oficjalnie: Vladislavs Gutkovskis z nową umową w Częstochowie

rakow.com

Napastnik Vladislavs Gutkovskis porozumiał się z Rakowem Częstochowie w sprawie przedłużenia umowy, która będzie obowiązywać do końca czerwca 2025 roku z opcją przedłużenia o kolejne dwa lata.

Łotysz przy Limanowskiego występuje od kampanii ligowej 2020/21. Z Medalikami świętował dwukrotnie triumf w Pucharze Polski oraz Superpucharze Polski. W minionej kolejce zdobył cztery gole przeciwko Wiśle Płock.

– To dla mnie ważny moment. Myślę, że robię dodatkowy krok do przodu, bo wiem, że tutaj będę się mógł jeszcze rozwinąć i stać się lepszym piłkarzem. Przeżyłem tutaj wiele wspaniałych momentów, to trwa dalej. Nigdzie się nie wybieram, czuję się tutaj bardzo dobrze i cieszę się z przedłużenia kontraktu – mówi Vladislavs Gutkovskis.

– Vladislavs to dla nas bardzo ważny zawodnik, który wpisuje się w nasz profil na pozycji numer 9. Wierzymy, że stać go na regularne zdobywanie bramek, które dadzą wiele radości kibicom, tak jak w finale Pucharu Polski czy meczu z Wisłą Płock oraz przyczynią się do realizacji naszych celów na ten sezon oraz kolejne – mówi Robert Graf, dyrektor sportowy.

źródło: rakow.com 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.