EURO 2024

Węgry 1-3 Szwajcaria skrót meczu, gole, najciekawsze akcje (15.06.2024)

Szwajcaria pokonała reprezentację Węgier 3:1 w drugim meczu grupy A Mistrzostw Europy 2024. Szwajcarzy do przerwy prowadzili 2:0, Węgrzy zdołali zdobyć kontaktową bramkę, ale ostatnie słowo należało do Embolo.

Węgry 1 – 3 Szwajcaria: podsumowanie spotkania

Węgry – Szwajcaria to drugie spotkanie EURO 2024 i zarazem drugie spotkanie w Grupie A. Stawką było dobre otwarcie turnieju i dołączenie do reprezentacji Niemiec na czele tabeli. Wynik meczu otworzył napastnik Szwajcarów Duah w 12. minucie wykorzystując prostopadłe podanie od Aebichera. Aebicher podwyższył prowadzenie pięknym strzałem z ponad 20 metrów. Węgrzy zdobyli kontaktową bramkę w 66. minucie, gdy Varga szczupakiem umieścił piłkę w siatce po dośrodkowaniu Szoboszlaia. Ostatnie słowo należało jednak do Szwajcarów. Fatalny błąd Orbana i Embolo przelobował bramkarza ustalając wynik spotkania.

Węgry 1 – 3 Szwajcaria: skrót meczu

Aby obejrzeć skrót kliknij: “Obejrzyj w YouTube”.