EURO 2024

Słowacja 1-1 Rumunia skrót meczu, gole, najciekawsze akcje (26.06.2024)

Słowacja zremisowała z Rumunią 1:1 w meczu grupy E. Ten wynik sprawił, że obydwie drużyny awansowały do fazy pucharowej.

Słowacja 1-1 Rumunia: podsumowanie spotkania

Słowacja otworzyła wynik meczu w 24. minucie. Dobra akcja na prawej stronie boiska, dośrodkowanie Juraj Kucki. Na dalszym słupku dobrze znajduje pozycję niepilnowany Duda, który uderza głową po koźle i trafia do siatki na 1:0. Rumunii wyrównali w 37. minucie po małej kontrowersji. Hagi został sfaulowany na linii pola karnego. Arbiter wskazał na rzut wolny, ale po analizie VAR i obejrzeniu tej sytuacji zmienił decyzję. Hagi był powalony na murawę przez Dávida Hancko w obszarze pola karnego Słowaków. Rzut karny bardzo pewnie zamienił na bramkę Razvan Marin. Ten wynik był korzystnym dla obydwu zespołów i to było widać w drugiej połowie. Rumunii wygrali grupę E, a Słowacja awansowała do fazy pucharowej z trzeciego miejsca.

Słowacja 1-1 Rumunia: skrót meczu

Aby obejrzeć pełen skrót kliknij: “Obejrzyj w YouTube”.