EURO 2024

Włochy 2-1 Albania skrót meczu, gole, najciekawsze akcje (15.06.2024)

Reprezentacja Włoch wygrała z Albanią 2:1 w meczu grupy B EURO 2024. Obrońcy trofeum przegrywali po bramce Bajramiego po 23 sekundach, ale odrobili straty i zdobyli trzy punkty.

Włochy 2 – 1 Albania: podsumowanie spotkania

Albania objęła prowadzenie już w 23 sekundzie meczu! Bajrami zdobył najszybszą bramkę w historii Mistrzostw Europy. Włosi szybko wzięli się do odrabiania strat. Już w 11. minucie Bastoni trafił do siatki po dośrodkowaniu Pellegriniego. Pięć minut później było już 2:1. Nicolo Barella huknął z woleja tak, że Strakosha musiał skapitulować po raz drugi. Więcej goli nie padło.

Włochy 2 – 1 Albania: skrót meczu