Byli przyjaciele z warszawskiej Legii stanęli naprzeciw siebie w meczu rosyjskiej ekstraklasy. Obaj rozegrali dobre zawody, a ich drużyny pokazały, że w Rosji potrafią grać w piłkę.

Amkar Perm Janusza Gola przegrał na własnym stadionie z FK Krasnodarem Artura Jędrzejczyka. Jednak w indywidualnym pojedynku górą był Janusz Gol, który asystował przy bramce zdobytej w 30. minucie na 1:0 dla gospodarzy.
Jednak na początku drugiej części meczu wynik momentalnie uległ zmianie. Dwie bramki zdobyte na przestrzeni trzech minut sprawiły, że goście objęli prowadzenie 2:1 i nie oddali go do końca.

Przypomnijmy, że Gol w stołecznym zespole grał od 2011 roku. Wywalczył z Legią mistrzostwo i trzykrotnie Puchar Polski.

Po trzech kolejkach Amkar, z czterem punktami, zajmuje 11. miejsce w tabeli. FK Krasnodar, z takim samym dorobkiem, jest ósmy.